İtalya'da 1 Haftalık İnternet ve Telefon Paketi Nasıl Alınır?

merhaba,

soruya uygun en mantıklı çözüm nedir bilen var mıdır? hangi hattı kullanmak gerekir mesela?

teşekkürler.

Haftalik internet paketi wind de vodafone da sunuyor, haftalik konusma paketi var mi bakmak lazim.
Simdi wind e bir goz attim 30 yas alti yeni musterilere 200 dk sinirsiz mesaj ve sinirsiz internet veriyor aylik 10 euroya.
Vodafone internet konusunda daha iyi ama paketleri biraz da pahalidir winde gore.

Ricaricabile promosyonlarina bir goz atin derim, haftalik internet sinirli oliyor 500mb filan en son vodafone 3 euroydu haftalik. Aylik abonman yapmak daha mantikli olabilir, cok ucuk rakamlar istemiyorlar sonucta.
  • nwnd  (08.06.14 16:03:37)
Bu arada pasaportunuz ile birlikte herhangi bir operatorun dukkanina gittiginizde aninda simi cikarirlar asagi yukari 1 saat icinde de acilir hat.

  • nwnd  (08.06.14 16:05:40)
sakin vodafone'a bulasayim deme. 5 senelik wind maceramin 5 aylik bir kismini vodafone'la gecirmistim daha ucuza veriyoruz diye aramislardi. milanonun merkezinde devamli kopup duruyordu interneti.

1) tim
2) wind

vodafone ve tre'ye bulasayim deme.

ben wind'de 1 gb sinirsiz internet (32kbps ye dusuyor sonra)+300 dk (her yone)+300 sms 9 euro veriyorum aylik.
  • no christ requires  (08.06.14 16:37:12)