[]

kulak arkasında sert şişlik

kulağımın arkasında sert bir şişlik var. hatta birden fazla. bir tanesi damar gibi yukarı doğru gidiyor ve hepsi acıyor.
yakın zamanda da ağır bir enfeksiyon geçirdim, antibiyotik kullandım ve iyileştim.
kaygılanmadan evvel enfeksiyondandır mı demeliyim?


 
söylediklerine göre önemli bir şey yok gibi tahmin ediyorum dostum. metanetini koru...


  • preldzic  (07.06.14 23:25:21) 
lemf düğümleri yangısıdır. kaygılanma sulugözcüm.


  • compadrito  (07.06.14 23:28:15) 
hastayken şişen lenflerim bu şimdi acı verenler değil diye kaygım arttı açıkçası :)


  • psikolog sulugoz  (07.06.14 23:34:39) 
acıyan lemften korkmayacan, acımayandan korkacan.


  • compadrito  (07.06.14 23:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.