Yunan adaları seyahati

Arkadaşlar kız arkadaşımla birlikte ağustosun sonuna doğru gitmek istiyoruz. Daha önce hiç yunanistanda bulunmadık. Merak ettiğim şeyler var
Şimdi biz turla gitmek istemiyoruz çünkü kafamıza göre takılıp sevdiğimiz yerlerde daha çok sevmediğimzi yerlerde biraz daha az kalmak istiyoruz.

Yunanistan vize konusunda sıkıntı çıkarıyor mu ? Vize işlemleri ne kadar sürüyor ? santorini ve mikanosta konaklama fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce gidenler varsa bana önerebilecekleri herşey işimize yarar.

ağustos ayı turizm yüksek sezonudur, o halde en ucuz ve yerleşkeye ucuz otel 280 lira gecelik bu fiyata da antalyada herşey dahil denize sıfır bi mekanda konaklarsınız www.booking.com (bkz: Ibiscus Villas)

vize işlemleri için pasaport yoksa en az 300 - 600 tl arası masraf, yine vize için 300er tl masraflar yurt dışı harçları vs derken siz bence yunanistana gitmeyin. mısır'a gidin

hurghada'da gecelik 100 tl'ye kalın

www.booking.com

(bkz: Moevenpick Resort Soma Bay )

yada 150 tl gecelik hersey dahil www.booking.com

(bkz: Sunny Days El Palacio Resort & Spa)
  • kup tuz  (07.06.14 14:12:26 ~ 14:14:46)