Düğüne, nişana gitmek istememek

Sevgili duyuru ahalisi,

Soru başlığıda bir acayip oldu.Neyse düğün, nişan gibi organizasyonlara sıkıldığı için gitmeyen var mı? Acayip sıkılıyorum, daralıyorum. Var mı böyle ortamlarda sıkılan?

var, gitmiyorum kesinlikle.

  • rock n roll  (04.06.14 20:53:05)
Gitmeden önce sakin tutacak fakat belli etmeyecek kadar içmek; şöyle bir görünmek ve mekandaki en ıssız noktaya çekilip ilkokulda sakız çiğnerken hocaya belli etmemeye çalışıyormuş gibi kablosuz kulaklık ile katatonia - 12 dinlemek, bu sırada halay çekmeye yeltenen tuhaf insanları görmek önerilen bir şey değil. Ben yaptım oradan biliyorum.

Keşke gitmeseydim. Keşke hiç kuzenim olmasaydı. Kuzenler sadece düğün işkenceleri yaşamak için yaratılmış özel varlıklardır.
  • aberforth x  (04.06.14 20:55:12 ~ 20:55:32)
Hayatım boyunca sadece 3 düğüne gittim. Kardeşim,halamın kızı, amcamın oğlunun sünnet düğünü. Çok yakın olmadıktan sonra hayatta gitmem. Çağırılmam teklif dahi edilemez.

  • istenmeyen evlat  (04.06.14 20:56:13)
Yaş 26 gittiğim düğün sayısı 2 belki 3'tür onlar da çok çok yakınım, gitmezsem olmaz dediklerim.. Kuzenlerinin düğününe gitmemiş insanım, nefret ediyorum bu tür organizasyonlardan..
Şimdilik ileriye baktığımda önümde 2 kişi var gitmem gereken, biri çok yakın arkadaşım biri de evlenirse kuzenim..
Böylece ömrümü 4 bilemedin 5 düğüne gitmiş biri olarak bitireceğim.. Böyle düşününce şanslı olduğumu fark ettim yalnız sağolasın..
  • mutekebbir  (04.06.14 20:56:20)
çok yakınımsa hediye gönderiyorum o kadar. gitmem hiç.

  • vasilias  (04.06.14 21:01:31)
Yanlış soru, sıkılmayan var mı olacak?

  • loralynn  (04.06.14 21:04:21)
kendi nişan ve düğünümüzden bile tiksindik sen ne diyorsun :)

  • irbat  (04.06.14 21:12:42)
yok. çünkü çok eğlenceli.

  • merena  (04.06.14 21:14:12)
Ben gidiyorum bir köşede oturuyorum.

  • Lim5  (04.06.14 21:37:24)
bu yaz muhtemelen gitmek zorunda kalacağım iki düğün var ve ikisi de şehir dışında.
öyle gözümde büyüyor ki bu yaz çok zor geçecek resmen!

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (04.06.14 21:39:17)
yaklaşık 10 senedir hiç bir düğüne gitmiyorum. daha ne kadar kaçabileceğiz göreceğiz arkadaşlar teker teker evleniyor. gürültüsü ayrı dert ortamı ayrı dert yıllardır görmediğin insanlara yapmacık samimiyet göstermek ayrı dert. evlenmeyeceğim sanırım ben ya

  • argent dawn  (04.06.14 21:45:32)
çok kuul ve sıkıcısınız:(
(git: 768802)

  • mayaa  (04.06.14 21:58:37)
Eskiden beri sevmem dugun dernek. Hele bir de sende kendine bir kiz bak senin de düğününü yapalim diyen akrabalarla dolu bir düğün ise kabustan farki yok.

  • sordanski  (04.06.14 22:07:13)
gereksiz< kapris. kızların götlerine filan bak.

  • ben smyrna  (04.06.14 22:17:44)
ben de sevmem pek, insanlarin oynarken aldiklari hazla empati kuramiyorum.

  • me23  (04.06.14 23:15:45)
dusunun ki, annemle babamin dugunune bile gitmedim... (ben kucukken bu sakayi annem yapardi. simdi bize "ne yabanisiniz, hel hel hel, hol hol hol" diyor.)

  • o da olur  (04.06.14 23:19:05)