dizileri tükettim

eveeeeeet yemek yaparken, evi toplarken, spor yaparken dizi izlemekten dizileri tükettim

en son the good wife'ı bitirdim. baya beğendim onu. en en en favori dizilerim arasında coupling uk, community, hannibal, dexter falan var.

yeni sezon dizilerden penny dreadful'a başladım sayılır ama bana yetişemiyo dizi. en güzeli en azından sezon bitişini beklemek, sonrasında izlemek

sopranos hiç izlemedim. the wire izlemedim. supernaturala başlamıştım, sonra dizimag kapandı falan yabancıdiziden uğraşamadım kaldığım yerden devam etmeye.

izlediğim tüm dizileri yazmayacağım ama şöyle en az 4-5 sezonluk ne dizi önerirsiniz? sopranosa başliyim mi?

zevkine uygun düşmüyor gerçi ama parks and recreations izlesene, çok güzel.

  • knight of cydonia  (03.06.14 22:03:42)
  • ufukcel  (03.06.14 22:04:27)
breaking bad
suits
person of interest
  • himmet dayi  (03.06.14 22:04:38)
her telden:
fringe
chuck
dollhouse
firefly
scrubs
hepsi bitmiş diziler, sen de izle bitir...
  • late viper  (03.06.14 22:12:03)
eğlencelik: two & half men
şahane 60 lar ve reklamcılık dünyası: mad men(jüri özel ödülü:)
eğlendirirken düşündüren kız dizisi: girls
hem bilimsel hem edepsiz: master of sex
dedektifli gizemli: sherlock
friends: en başından tekrar etmek pek güzel oluyor, hem uzun bi süre oyalar :)
  • lambada  (03.06.14 22:12:44 ~ 22:13:36)
  • beholderrulez  (03.06.14 22:15:45)
united states of Tara.. mükemmel..

  • vedatkamil  (03.06.14 22:22:20)
izlediklerim:
six feet under
breaking bad
chuck
dollhouse
firefly
scrubs
grey's anatomy
two and a half men
mad men (son sezon hariç-bitmesini bekliyorum)
sherlock
girls
breaking bad

fringe hiç mi hiç sarmadı. çok uğraştım seveyim diye paranormal diye, olmadı
friends niyeyse uzak duruyorum son seçenek olarak saklıyorum :D

master of sex'e bakayım
bi de person of interest'e
how not to live your life...duymadım bile :D tanıdık gelmedi niyeyse ama bakıcam kesin
united states of tara'yı da duymuştum ama bakmamıştım
bi de weeds'i iyi hatırlattınız onun da 1.5 sezonunu izlemiştim devam edeyim :D
  • la noix  (03.06.14 22:35:41)
person of interest
banshee
arrow
  • xenophobe  (03.06.14 22:58:49 ~ 22:58:56)
bütün hbo dizileri mükemmel hepsini izleyebilirsin.

sopranos
the wire
oz
boardwalk empire
game of thrones
  • hayalleri olan cocuk  (04.06.14 03:22:45)
black books,
that '70s show,
newsradio,
doctor who,
futurama
  • inheritance  (04.06.14 09:31:39)