Şu kupona 1000 tl basam mı ?

TAKIMLAR grupta elenir, gruplarından çıkamaz diyorum.. düştükleri grupları parantez içinde yazıyorum )

ŞİLİ 1.65 ( ispanya, hollanda, avustralya )
EKVADOR 1,65 ( fransa, isviçre, honduras )
CEZAYİR 1,05 ( belçika, rusya, g.kore )

olası kazanç 2.860

mantıklı

  • dafuq  (03.06.14 14:58:39)
nerede var bu bahis? iddaa'da mı?

cezayir çıkamaz şili çıkamaz. ekvador - isviçre maçı kaderini belirler ganja.
  • baldur  (03.06.14 15:04:14)
700 oyna. 300 de ikinci bir ihtimale oyna. Dengele yani.

  • cetoxim  (03.06.14 15:04:38)
Bu iddia mı yoksa yurtdışı bahis siteleri mi

  • murtiii  (03.06.14 15:13:17)
dengeleme falan yapıp olası kazancını düşürme. riske gir bas 1.000 TL. bu kupon tutar.

  • bira sisesi kapagi  (03.06.14 15:13:22)
birde şöyle düşün 1 TL yatırıp 2.86 TL almak yeterli mi?

  • zam sampiyonu domates  (03.06.14 15:14:40)
Ekvador riskli gibi, İsviçre'nin üzerinde bitirebilir. Honduras zaten sonuncu olacak muhtemelen. Kişisel tahminim ise Ekvador'un 2. olacağı yönde.

  • ir10  (03.06.14 15:14:57)
bunca yıllık bahisciyim böyle güzel bi bahis görmedim.. hangi site nerde bu var ??

cezayir kesin çıkamaz, ekvator 3. garanti ama isviçre mala bağlarsa ekvatorun şansı olabilir.. şili de bu 2 dev arasından cıkamaz
  • srhn_fb  (03.06.14 15:15:13)
beyler iddaa'da var işte.

  • fuskiyenin oglu  (03.06.14 15:17:04)
diğer duyurunda da söyledim güney amerika takımlarını hafife alıyorsun.

turnuva brezilya'da şili'nin de ekvador'un da ciddi taraftar desteği olacak, alışkın oldukları iklimde maçlar oynanacak.

bu kupona 1000 tl atmak büyük risk.
  • giderbey  (03.06.14 15:20:42)
giderbey çok mantıklı düşünmüş... sanırım o yüzden ispanya ve hollandanın arasında şiliye bu kadar yüksek vermişler cıkmama ihtimaline.. ama kutuplarda da oynansa hollanda ve ispanya beyler... bence burda riskli olan ekvador dur..

  • srhn_fb  (03.06.14 15:23:59)
@giderbey 2010'da afrika'da yapıldı. gruplardan sadece 1 afrika takımı çıktı. ben şili'den değil de ekvator bişey yapabilir mi diye düşünüyorum. ama ondada fifa nın isviçre ve fransa ya her zamanki gibi bi kıyak yapacağını düşünüyorum. fransa 1 isviçre 2 olur o grupta gibi geliyo. şimdi ekvatoru biraz daha araştırıp kararı vericem.

  • fuskiyenin oglu  (03.06.14 15:25:17)
1,05 için gereksiz risk. belçika tamam da rusya falan bi salaklık yapabilir. ekvador da keza o grupta sürpriz yapabilir. şili'ye lafım yok.

  • xenophobe  (03.06.14 15:26:03)
şili gruptan çıkar. sakın girme böyle bir riske. ispanya ve hollanda dan bir cacık olmaz aman diyim...

  • yazar yazmaz yazan yazar  (03.06.14 15:26:09)
ekvator'un kadroya bakar mısınız ya :)

www.mackolik.com

bu adamlar kontra oynayacaklar.

fikstürde ilk maç isviçre - ekvator kazanan turu atlar bence ama beraberlikte isviçre avantajlı olur. isviçre hondurası farklı yener son maçta..
  • fuskiyenin oglu  (03.06.14 15:28:16 ~ 15:30:02)
@yazar yazmaz yazan yazar ispanya ve hollanda'dan mı bi cacık olmaz :) ispanya final oynar. hollanda 2.turda brezilya ile eşleşiyor bence elener. elenmezse final ispanya - hollanda olabilir.

  • fuskiyenin oglu  (03.06.14 15:29:50)
Hazırlık maçı da olsa Hollanda ile berabere kalmış, Avustralya'yı yenmiş Ekvador. Bir şeyler var takımda :) Sonuç olarak sen bilirsin ama bence Ekvador'a oynama.
Ayrıca, 2. maç Honduras oynayacak olması takıma pozitif güç verecektir alıncak galibiyetle, eğer Fransa 2de2 ile gelirse son maç bir beraberlik koparabilir, uzak bi ihtimal ama olabilir.
Edit: Yarınki İngiltere maçından sonra karar ver bi de :)
  • ir10  (03.06.14 15:39:21 ~ 15:40:18)
sili gruptan cikamaz 1,65 (ispanya, hollanda avustralya)
honduras 0 puan ceker 3,25 (fransa, isvicre, ekvador)
kostarika 0 puan ceker 2,30 (italya, uruguay ingiltere)
belcika grupta 1. olur 1,55 (rusya, guney kore, cezayir)

toplam oran: 19,12

buna 100 lira at daha iyi.
  • xfestos  (03.06.14 15:39:57 ~ 15:40:28)
hocam afrika takımları zaten pek güçlü değil, güçlü olanların da teknik kapasitesi zayıf. haliyle kondüsyonu yüksek avrupa takımları karşısında tek avantajları olan fizik gücü de bi işe yaramadı '10 da.

ben ekvador %75, şili %40 ihtimalle gruptan çıkar diyorum. latinler dünya kupasını ekstra sever.
  • giderbey  (03.06.14 16:04:42)