Endülüs - Tavsiyeler

Trip advisor vb. sitelere de bakıyorum lakin ispanya'da endülüs bölgesini gezmiş olanlarınız, şu şehirde şurada yemek ye, şuraya git diye tavsiye verebilir mi?

halihazırda kurtuba camii, el hamra sarayı gibi yerler değil de sizin tecrübe edip beğendiğiniz şeyleri soruyorum. mesela başka bi duyuruda bi arkadaş granada'da La Gran Taberna'da yemek yiyin demişti. gibi gibi. şu şehirlerdeki her türlü tavsiyeye açığım:

toledo, cordoba, sevilla, ronda, marbella, malaga, granada ve motril

şu blog'da endülüs yolculuğundan bahsetmişlerdi.
genelde otel tavsiyesi ya da gezi sırasında yapmanız/yapmamanız gereken şeylerle ilgili bilgi veriyorlar.
bir okuyun isterseniz.

ben okumuştum, ama hatırlamıyorum.
şimdi pek vaktim de yok, o yüzden ne kadar yardımcı olur bilemiyorum.

www.gumuspusula.com
  • blatta hiberna  (03.06.14 11:53:43)
Granada'da bazı Cavelerde düzenlenen flamenkolar çok kötüydü rastgele gitme, internetten bul önerilen şovları. 1 kere yetmiyor, 3 gece, 3 ayrı şov izledim doyamadım ama isimlerini hatırlamıyorum. Ama bence en iyisi sevilladaydı.
Toledo kartpostal gibi, nereye baksan manzara, oradan Kılıç al hatıra ama pazarlık yap, bir de mazapan ye, başka bi özelliği yok. Kalmana gerek yok Toledo'da.
Malaga'da, Marbella'da şahane sahiller var, tarihi kısmını boşver.
Ama şu hayatta gözlerimin gördüğü en mükemmel eser el hamra'dır, ötesi yok.
  • naapsam  (03.06.14 12:25:59)