[]

Fiber internet

İnternet kesikti 30 dakikadır. Aradım ttneti dediler ki bulunduğunuz bölge fiber internete geçiyor.

Bu hız arttırımı dışında ne getiriyor. Ayrıca şu an kullandığım adsl modemi değiştirmeli miyim?


 
Fiber anlasmasi yapicaksin, sonra evine gelip fiber kablo dosuycekler, modemi de onlar vericek sozlesme sonu modemi geri alicaklar


  • kegums  (03.06.14 10:59:52) 
ttnet ise pek bişey değişmez, çünkü bakır altyapısı üzerindeyken "güya" fiber'e geçiyorlar. yani adı fiber (hızlı olduğunu anlatabilmek için tamamen kandırık bir isim), kendisi fiber değil.

şu anki kesintinin sebebi de senin üzerinden internete çıktığın bakır kablolara santral tarafında bişeyler yapıyolar. yoksa gerçek fibere geçecek olsan internetin niye kesilsin, ikisi farklı kablolar, hop diye geçirirler, hissetmezsin bile.
  • loveinaflipbook  (03.06.14 11:01:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.