Nasıl geçecek bu ishal

iki gündür ishalim (kanlı değil) ateşte vardı dün gece ancak şu an yok. Denemediğim alternatif yontem kalmadı. Kahve-limon, muz, şeftali, limon tuzu, çubuk kraker, haşlanmış patates. Sabahta reflor kullanmaya başladım. 2 doz aldım baktım olacak gibi değil acile gittim. serum taktılar ilaç yazmadan muz, çubuk kraker ye deyip yolladılar. işin kötü yanı sınav dönemindeyim ve en yakın olanı 10 saat sonra. ne önerirsiniz, nasıl kurtulabilirim?

İshal zordur ama vucuttan atilmasi gereken zehri atar. Bence bol sivi alarak kendi gecmesini bekle. Bir kac gun daha gecmezse doktora git tekrar. Not: doktor degilim

  • huzursuz adam sendromu  (03.06.14 06:13:33)
reflorla beraber bi ilaç daha veriyolardı beraber kullanılan. biz sınav olunca onla tampon yapmıştık.işe yaramıştı da. adı da faryln mi fragil mi ne hatırlamıyorum. bi eczacıya sorabilirsen söyle muhtemelen

  • aşksız prens  (03.06.14 06:43:23)
Bir de leblebi-kola yöntemi var onu denesen.

  • yazgisiz infaz  (03.06.14 07:17:59)
kızılcık suyu bul acilen. kocakarı fikri değil bak, çok çabuk etki eder. ilaç olarak diyorsan imodium vardı, muazzam işe yarayan, artık bulunmuyor sanırım ama muadili lopermid olacak. o iş görür, yine de eczacına danışarak hallet tabi, bir de spazmlı durumlarda, buscopan iş görüyor. denenebilir.

  • oxygene  (03.06.14 07:21:43)
ilaç: streptomagma
geçmiş olsun hacım.

  • seyduna6687  (03.06.14 08:34:06)
Kola aspirin var bi de ?

  • indescribable  (03.06.14 09:06:31)
3 kase nesquik mısır gevreği ye. hemen durur.

  • kisa bisey olsun istemistim  (03.06.14 09:29:12)
Nişastali yogurt ye. Gerçi yazilan her şeyi denemeye kalkarsan hiç duzelemezsin. Yine de ben yazayım. 1 kase yogurda dolu dolu olmayacak şekilde 1 yemek kaşığı nişasta.

  • zet  (03.06.14 10:14:36)
@aşksız prens'in dediği gibi;
Reflor-Saşe al yarım çay bardağı suda tozunu çözdür iç.
Kesin çözüm.
10-12 tl'lik bir ilaç.
  • gece lampulu  (03.06.14 10:17:06)
refloru ihmal etme,

alternatif tıp tavsiyem ise, pirinci tuzsuz-yağsız olarak normal suda haşla, pişince yoğurt ve kuru nane ile karıştır ye, 3-4 saate motoru toplamana yardımcı olur. ancak o da iyi geliyormuş, bu da iyi geliyormuş diye her şeyi denersen sırf bunlar bile seni hasta ederler. çok karıştırma

geçmiş olsun
  • yemrem  (03.06.14 10:22:31)
Qaşksızprens arkadaşın dediği ilacın adı flagyl dir.
etki eder. fiyatı 4 bilemedin 5 tl falandı.

  • seyduna6687  (03.06.14 10:46:01)
Herkese teşekkür ederim. Hepsini ayrı ayrı kullanamayacağım için eczacıya durumu anlattım. reflorla birlikte kullanmam için diafurly verdi. Yine devam ederse yiyecek ve içeceklerle destekleyeceğim.

  • cause  (03.06.14 11:21:02)