assassin's creed 4 black flag görev geçme

Ekte bulunan görevi geçemedim.Tam olarak ne diyor? Bölümü nasıl geçerim?

denizcileri öldürmek için bir "swivel" kullan diyor. oyundaki karşılığı bir silah falan herhalde.

tureng.com
  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (02.06.14 16:47:34)
dümenin iki yanında birer küçük top var. onlara swivel denir. 5 kez ateş edebilir. Bordolamadan sonra ilk işin onu kullanmak olsun.orda edward tan basit yağmalamayı öğren diyor. yan görev olarak da 3 düşman denizcisini o küçük topla öldürmelisin

  • bdsm izmir  (02.06.14 16:51:15 ~ 16:53:38)
gemileri temel yağlama bilgilerini öğreniyormuşsun, swivel ile 3 denizci öldür diyor, o nedemek bilmiyorum :D

  • Tutesh  (02.06.14 16:52:45)
gemi ile savaşırken geminin hasar barı düşünce o gemiyi bordolayabiliyorsun yakınına gidince S ye basılı tutup gemiyi bordoluyor

sonra hemen dümenin yanında swivel var E ye basıp onu kullanıyorsun geminin içine içine ateş ediyorsun.
  • croswell  (02.06.14 17:43:08)