saç kuruma makinesini bozmam lazım nasıl yaparım

ama fark edilmeyecek şekilde. kablosunu kesemem kıramam. sanki teknik bir arıza varmış gibi göstermek için ne yapmam lazım

Calisirken su kacir icine

  • diss0640  (02.06.14 01:45:30)
Arka fan kısmından saç gönder. Saç telleri fana dolansın. (Elde uzun saç varsa)

  • aychovsky  (02.06.14 01:47:12)
ıslak bir corabı geçir ağız kısmına, kurut. bir süre sonra atıverıyor kendi kendine. bazen kalıcı oluyor, bazen geçici.

  • kaymaktutmayansicaksut  (02.06.14 01:49:03)
Onunu arakasini yanmayacak biseyle kapatin. Calistirin yada bi tomar sac uzun sac yollayin parvaneye..bunlari yapip yatmayim i sure izlemede kalin . Yada deli gibi durmaksizin calistirin yotulana kadar.
Not bunlari yapmayabilirsinizde sadece fikir olack seylerden sorumlu degilim.akliniz fikriniz var

  • Barbunya2  (02.06.14 01:49:24 ~ 01:50:07)
@durbi nolur nolmaz diye uzaktan hortum vasitasıyle yapiveriniz :)

  • diss0640  (02.06.14 01:49:26)
arka tarafından küçük pamuk taneleri at yanıyor onlar içinde bozluyor sonra.

  • c1b2k3  (02.06.14 01:52:25)
içine tahta çubuk sok (pervaneye)
kalem olur mikado çubuğu olur chopsticks olur.. sonra çalıştır. pervane dönemesin. sonrası malum.

  • ben smyrna  (02.06.14 01:52:33)
Kırmadan makineyi aç içinden motora giden kabloyu ayır sonra geri kapa, fabrikada baglanmamis gibi olsun.

  • Lim5  (02.06.14 01:59:12)
küveti su doldur, makinayı fişe tak çalıştır, makinayı eline al, küvetteki suya gir ve makinayı suya batır.

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (02.06.14 02:13:22)
Asdfgh yalnız arkadaş hepimiz hobi olarak saç kurutma makinesi mi bozuyooruz napuyoruz biz ya?

Pamuk yollamak? Asdgjld

Uzun saç olayı artı bir ama teknik aksaklık gibi görünmez tabi.
  • mutevazi  (02.06.14 02:43:05)
arkada hava alan kısmı kapatılarak olabiliyor sanırım. eğer termostatı yoksa ısınmayı kaldıramıyor ve bozuluyor alet soğuyamadığı için.

ama tehlikeli bir mevzu tabii, sıkıntı yaratabilir her türlü. dikkat edin derim, yangın çıkmasın evin içinde, size de bir zarar gelmesin.
  • sevgikusunkanadinda  (02.06.14 02:50:09)
Aç bozulana kadar aralıksız çalıştır. Da amaç ney ?

  • materyalist imam  (02.06.14 03:18:24)
dikka et bozayım derken birilerini elenktrenk çarpmasın.

  • farrytikki2  (02.06.14 11:20:33)
amaç?

içine su kaçınca falan bozulduğu yok

içi su dolu vileda kovasına minik kardeşim düşürdü

şuan hala canavar gibi
  • indescribable  (02.06.14 11:26:49)