Berberde fiyat sormak

Çok mu absürd kaçar ? Her yeni gittiğim berber kazıklıyor.artık bıktım fiyat sormayı düşünüyorum.Sizce sorulmalı mı ?

sor hacit, esnafa da soramayacaksan kime soracaksin?

  • she was my baby  (01.06.14 23:45:46)
15-20 arası mahalle berberi

  • Leporidae  (01.06.14 23:47:50)
çok iyi saç kestikleri söylenemez. Yani o traşa 20 tl çok.

o işin emeği o kadar etmez. Günde 10 traş yapsa ayda 6000..paraya bak amk.maliyet 0
  • Leporidae  (01.06.14 23:51:27)
Berberler çok iyi kesemiyor zaten. insana benzetebiliyorsa öp başına koy.

fiyat da sor tabii. hatta üstüne pazarlık yap, beğenmezsen çık. 30-40 TL'ye saç kesen yerler var. 40 TL nedir ya hu?
  • nawar  (02.06.14 00:00:50)
3.5 yıldır aynı berbere giderim her kesim sonrası da borcum ne kadar diye sorarım. ilk seferinde en başta sormuştum daha hiç kazıklamaya kalkmadı. kazıklamazda zaten. seviyorum berberimi. ama pahalı lan. 40 tl ye kıl kestirmek koyuyor adama. kahrolsun fakirlik =(

  • Sskywalkeremre  (02.06.14 00:02:12)
valla teknik olarak sorulabilmesi lazım esnaf sonuçta ama düşününce ben de soramazdım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.06.14 00:03:27)
Tabelada tel no varsa once ara sor,sonra gir :)

  • brnbrs  (02.06.14 00:20:09)
sor tabi.

yillardir gittigim berber simdilerde 15 20 alacak da benden 7,5 aliyor. kac yillik tanismislik var. baskasina kestirmisligim yoktur yillardir. adi da jet berber diye kaldi bende cocukluktan, adam makas trasini yarim saatte bitirip sac sakal giriyor. deli hizli. en temizi.

ha bende sac stili yok ama berberin kastigi. her yerden kisalt seklinde, önler zaten kendisi sekil aliyor dogusta, temiz.
  • wiillii  (02.06.14 00:24:57)
sor abi.

"sakalı da alayım mı" dedi, e iyi al dedim, makineyle bir dakikada kesti 5 lira para aldı onun için. deli oldum sinirimden. zaten sadece üç numaraya vurduruyorum iki ayda bir, sırf bu yüzden makine alıp kendim keseceğim evde. fak yu berberler.
  • yirmisantim  (02.06.14 00:37:24)
şunu da yapayım mı diyor para almayacak zannediyorsun ama ekstra para alıyor, gereksiz zam yapıyor, civardakilere göre fazla oluyor vs. aslında direk yazılması lazım cama falan ama her halükarda sormaktan hatta pazarlık yapmaktan çekinmeye gerek yok.

  • acccra  (02.06.14 01:20:47 ~ 01:21:06)