ruh çağırma olayının aslı astarı nedir acaba?

?

ben inanmam. fasa fiso.

  • all girls dream  (01.06.14 23:28:39)
cinler geliyor galiba o.O

  • mayaa  (01.06.14 23:30:07)
Bos beles is. Insanlarin can sikintisi kaynakli uydurma bir suru seyden bir digeri

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.06.14 23:31:08)
Bilmiyorum da böyle soruları bu saatte sormayın arkadaş, korkanlar var aramızda. o.0

Cin deyyorlar.
  • kaymaktutmayansicaksut  (01.06.14 23:31:46)
konu olarak sağlık seçmeniz bile yanlış. bu uydurma bişi.

  • ben smyrna  (01.06.14 23:38:43)
Yıllarca definecilik yaptım. Çok kazdım. Adımız çıkmıştı hatta, yolda yürürken peşimde sivil polis eksik olmazdı bi ara. Uzatmayalım hacısı, hocası, cini, perisi, duası, tılsımı, aynası, suyu, dedektörü yüzlerce şey gördüm. Anlatsam herkes kıçıyla güler biliyorum. Ben de öyle diyordum bizzat görene, yaşayana kadar. O yüzden sadece sunu söyleyebilirim, aslı astarı var ama bulaşma kardesim.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (01.06.14 23:39:15)
cinler, şeytanlar, ruhlar, hedeler hödöler olabilir. islam mitolojisindeki gibi değil tabii. fakat doğa üstü varlıklar olabilir bence. varsa da öyle herkesin kafasına göre çağırabileceğini sanmıyorum.

not: dinler ile uzaktan yakından alakam yok.
  • nawar  (01.06.14 23:52:35)
(bkz: nitinol)

  • ron dennis  (01.06.14 23:53:03)
Bu islere bulasma diyorum, ben hic cagirmadim ama cagirmis arkadaslar ve kardesim var. Zira bildigim kadariyla ruh cagirilinca yuzde doksan dokuz seytan veya kotu niyetli cinler gelir ve de sana musallat olabilirler.

  • Tutkun  (01.06.14 23:54:15)