mesaja geç cevap atmak

atılan mesaja iş , güç olmadığı halde 1 gün sonra cevap vermek saygısızlık mıdır değil midir?

iş güç olmadığını nereden biliyorsun? insan unutabiliyor ayrıca. saygısızlıkla alakası yok.

  • devilred  (01.06.14 23:23:44)
hem de ne...

  • benoyledemekistemedim  (01.06.14 23:25:01)
Saygisizliktir bence eger sirf bi taraflarinin keyfinden cevap vermemisse

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.06.14 23:25:35)
mesaj nerden atıldıgına göre değişir. telefondan mı atıyoruz yani sms mi yoksa sozlukten duyurudan fln mi?

  • all girls dream  (01.06.14 23:26:39)
İnsan unutabilir, işi gücü olmasa da kafası dalgındır. Arada olur öyle şeyler.

  • aychovsky  (01.06.14 23:26:44)
bazen unutuyorum ben, bazen o an canım mesaj yazmak istemiyor. karşımdakine değer vermediğimden ya da saygı duymadığından değil tabi.

  • mayaa  (01.06.14 23:29:50)
ya ben bazen hiç mesaj atamıyorum. keyfiyet değil. olmuyor işte. en yakın arkadaşım olsa dahi o mesajı açmayıp 5 dakika sonra cevaplarım dediğim halde saatlerce cevaplayamıyorum. şu anda da cevap vermem gereken 4 kişi vazzaptan yazdı ama ben 3 saattir vazzapa girmiyorum. ama iyi insanım. belki benim gibi birisidir 1 gün sonra cevap veren de :( hatta feysbukta 1 ay sonra mesaj cevaplamışlığım var. denişink bir şey.

  • okuyamıyom ben ya  (01.06.14 23:34:23)
mesaj atmak zorunda değil ki. hiç sevmiyordur yazmayı, üşeniyordur. aramak diye bir şey var daha pratik

  • Sskywalkeremre  (01.06.14 23:41:41)
bence genel olarak baktığımızda canı istemediğinde telefonu açmamak veya mesaja cevap yazmamak bi insanın en doğal hakkıdır. ama mesajda çabuk cevap verilmesinde fayda olacak bi mevzu varsa iş değişebilir tabi.

  • kül  (02.06.14 00:26:36)
Kadınsa piyasasını yükseltmek için yapabilir.

  • arnold schwarzeneger  (02.06.14 08:54:12)