LYS kimya atağı

fizik ve biyo dan yapıyorum ama kimyayla ilgim 0 su son 2 3 haftada napıyım bi atak yapılabilirmi?önerisi olan varmı

Hacı kendimi övüyorsam insan değilim ama türkiyede derece sayılabilecek bir sıralamadaydım, sınava girene kadar kimyam sıfır diyordum. Ha gerçi 30 net falan yapıyordum ama diğerlerine göre çok azdı. Oturup çalışırsan yapamayacağın ders yok onu söyleyeyim. Ben onun kadar zeki değilim" vs. dünyanın en aptal bahaneleri. Çalışacaksın.

Ayrıca şöyle bir şey daha söyleyeyim, üniversitede bazı dersler görüceksin, lise neymiş amk diyeceksin. Ki bu aslında bir sene sonra göreceğin şeyler, yaşla, anlama kabiliyetiyle falan alakası yok yani. Lise aslında gerçekten çok basit, bu düşünceyle gir. Kimya öğretmenlerinin %95'i senden zeki değil, ama yapıyorlar. Demek ki zor bir ders değil, yoğunlaşınca oluyor. Böyle düşün.
  • gonulsever  (01.06.14 22:10:38 ~ 22:11:19)
bence su son iki hafta da lysnin mantigi anla.
mf4 mu mf3 mu hangi alandam tercih yapacaksiniz.
eger mf4 ise fizik ve matematik zaten seni ucurur ha kimuada onemli ama iki haftada fizik cozmek varken kimyaya mi bakacaksin.
  • kutsalbok  (01.06.14 22:25:16)