[]

eczane ilaç fiyatları

eczaneden alınacak bir ürünün (ilaç, şampuan vs.) fiyatını internetten eczaneye gitmeden öğrenme şansımız var mı?

Bir de eczanede satılan şampuanların fiyatlarını eczane kendi mi belirliyor yoksa devletin belirlediği sabit bir fiyat var mı?


 
devletin belirlediğini sanmıyorum her eczanede farklı ben dökülme için sormuştum farklı fiyatlar oluyo diş fırçası felan ilaç olmayan her şeyde öyle.


  • mula  (01.06.14 17:01:18) 
ilacabak die bi sitemi ne vardi ilac fiyatları yazıodu.


  • all girls dream  (01.06.14 17:05:06) 
ilaç fiyatları her eczanede aynıdır değişmez internette fiyatları bulabiiirsin ama devlet sürekli ilaç fiyatları ile oynadığı için kesin doğru olmayabilir. dermokozmetik ürünlerin fiyatları ise eczaneden eczaneye değişebilir.


  • lantel  (01.06.14 17:12:14) 
  • cinematography  (01.06.14 23:37:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.