[]

Beylikdüzü Avcılar taraflarında kuaför

Sevgili duyuru sakinleri,

O taraflarda önerebileceginiz düğün için gidebilecek kuaför var mıdır? Gelin saci, gelin makyaji vs. icin.

Teşekkürler

 
var.avcılar şükrübey metrobüs durağında inince yakınlarda bi yer var.adını unuttum foccacia diye bi pastane-fırın tarzı bişey var ona gelmeden.baya iyilerdi ben 3-4 kere gittim.ama genelde yoğun oluyolar bi an önce randevu almalısınız gibi geldi bana.


  • lampetia  (01.06.14 16:49:07) 
white corner mı ne bir alışveriş merkezi var beylikdüzü pazarı'na yakın. ben hiç gitmedim ama kardeşimin eşi sürekli oraya gidiyor. gelin saçı,nişan saçı vs artık ne kadar özel gün olduysa hepsinde oraya gitmişti. düğünde saçı da güzeldi gerçi ama özellikle makyajını çok beğenmiştim, çok sade ama güzel olmuştu.


  • dust in the wind  (01.06.14 17:11:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.