turkcell superonline fiber internet taşıma / nakil

superonline internetimiz var. 09.07.2014 te bitecek. aylık 50 tl veriyoruz sanırım. yarın taşınacağız aynı mahalleden başka bir binaya. taşıma ücreti olarak 100 tl istiyorlar. acaba ben kendim modemi bağlayıp taşısam parasından kurtulabilir miyiz? taşımak için özel bir şeye ihtiyaç var mı? bunun dışında iptal ettirsek şözleşme olduğundan bir sürü tazminat alacaklar 150 tl filandı herhalde.

modemi bağlayıp taşısam parasından kurtulabilir miyiz? taşımak için özel bir şeye ihtiyaç var mı? herhangi biri taşıyabilir mi?

modemi taşırsın sıkıntı yok da oturduğun eve kablo çekmeleri gerekir. o işi vatandaşın yapabileceğini sanmıyorum.

  • reavelyn  (01.06.14 13:22:40 ~ 13:23:33)
hayır bilen biri de taşıyamaz. çünkü fiberde evinize bir ağ kuruyorlar. tam anlamı ile bir "modem" cihazı değil o. kablo çekip switche bağlasanız bile çalışmaz. üzgnüm 100 tl vermek zorundasınız. (yeni sanal adresinize göre (routerlar filan) yeni yeriniz belirleniyor merkezlerindenn.)

  • ben smyrna  (01.06.14 13:30:19 ~ 13:30:55)
sen ara taşınıyorum diye, iptal edicem de onlar bedavaya taşır iptal etmemen için.

  • mcmanus  (01.06.14 14:38:09)