aldatma/vicdan azabi

eksiduyu.ru

ozet olarak biri nisanlisi varken baska birine "asik olmus galiba", napiyim diye soruyor. cevaplar arasinda da o hatunla seks yap sonra nisanlinla evlen var birkac kez.

bu cevabi verenler veya sorulsa verecek olanlara bu sorum. gercekten evleniceginiz/sevdiginiz insani aldatmak bu kadar basit bir sey mi? yargilamak acisindan sormuyorum sadece meraktan. etrafimda da bunun orneklerini gordugum icin o dusunce tarzini anlamak istedim. nisanlimla evlenicem ama sununla da yatmis oluyim diyip yatip hic vicdan azabi cekmeden hayatina devam edebilen insanlar bunu tam olarak nasil hakli gosteriyorlar kendilerine?

not: gonul islerine koymadim cunku ask mesk sorusundan cok dusunce tarzi sorusu.

Yorumları okumadım o kişilerin ironi yaptıklarını düşünüyorum. Bu mantığın gerçek olduğuna inanmak istemiyorum. Lütfen şaka olsun.

  • istenmeyen evlat  (01.06.14 02:46:50)
kendilerine yapilmayacagini dusunuyorlar da ondan. bir kere akillarina getirseler dut yemis bulbule donerler.

  • osuruklu  (01.06.14 02:53:40)
çok da ciddi olmayabilirler ya. genelde şakayla karışık cevaplar verenler çok oluyor. ya da ciddiyetsiz bir anına denk gelince herkes böyle düz şeyler yazabiliyor.

  • kmtetrfn  (01.06.14 03:12:06)