[]

gercekten konser kaydi mi?

www.youtube.com

studyo ortamindaki kayit degildir herhalde?

sizce de muthis degil mi? studyo kaydi gibin tertemiz.

 
temiz derken? seyirci sesi var. onun dışında iş tonmaistere kalıyor. yani anormal bişi yok. yıl 2014. eski kayıtlarla karşılaştırmamak lazım.


  • ben smyrna  (31.05.14 23:48:29) 
I said haaaaayır to the rain. Şaka la şaka resmi hesap live diyor ama karaoke midir bilemeyeceğim. Cidden stüdyoya göre güzelmiş yalnız. Bu iğrenç espiriyi yapmak için de yıllardır pusudaydım.


  • acccra  (31.05.14 23:50:23) 
playback'e ihtiyaç duyacak bir ablamız değil kendileri ki canlı olduğu belli. zaten artık canlı kayıtlara da mastering falan yapıyorlar.


  • r_u_h  (01.06.14 00:37:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.