tatlı isteği

selam, ben diyetteyim, ama canım aşırı derecede tatlı istiyor. meyve yedim, tarçın yedim, ama yok geçmiyor. başka bir yol biliyor musunuz, nasıl geçer bu istek?

meyve yeme, o da kan şekerini yükseltip düşürüyor. insülini sabit tutmak lazım. kendini şişirecek bir şey ye. mesela koca bir kase salata. karnın çok dolu olunca bir şey istemezsin. ya da diyet kola iç bir tane? çok sağlıklı değil, ama zor durumda olabilir.

  • trachemys scripta elegans  (31.05.14 16:13:48)
yoğurt artı meyve artı tarçın yemen gerekiyodu.

pescador itnesi yaptı hep bunnarı!

yarım kazandibi veya iki dilim baklava ye.

o noktada durabildiğin ve daha ileriye gitmediğin için, 1 ay sonra aynısı gene yaparsın. kendine bööle ödüller ver.

bi senede 34 bedenden 32 bedene düştüm qız! ne diyon sen?
  • compadrito  (31.05.14 16:13:57)
ana öğünleri kuvvetlendirin. ara öğüne ihtiyaç kalmasın.
ayrıca meyve yerine badem yiyin.

  • icemint  (31.05.14 16:22:00)
bitter +1

ya da natureworksbest.com

buradan bakın canınız tam olarak ne çekiyorsa karşılığını bulun.
  • i was me but now he s gone  (31.05.14 16:41:08)
Ben yemiyorum ama proteinli çikolata adı altında gratislerde şu var, belki keser. Tadı çikolatanın aynıymış.
unique.com.tr

  • aychovsky  (31.05.14 16:45:57 ~ 16:46:20)