[]

Interrail Öneriler

6 Haziran'da Roma'dan başlıyorum seyahatime. Önerebileceğiniz neler var? Nelere dikkat edeyim? Bi' de rotam üzerinde ikamet edip ağırlamak isteyen varsa beni bi' gece dışarda yatmaktan kurtarır.

ROMA
FLORANSA
VENEDİK
HALLSTAT
INNSBRUCK
BARSELONA
PARIS
BRUGGE
AMSTERDAM
KASSEL
DRESDEN
PRAG
BRATISLAVA
BUDAPESTE
BELGRAD
SARAJEVO
PRIŞTINE
PODGORICA
ÜSKÜP
TİRAN
SOFYA
ISTANBUL

 
viyanayı ekleyebilirsin te oralara kadar gitmişken. çok kıyafet alma boşuna ağırlıkç illa yıkanacak yer bulunuyor. çok nakit taşıma. nakito var turkish bankın iyi oluyo o. onun dışında her gece dışarda yatarım diye düşünerek çıkma bence yola bıraz zorlanırsın yoruluyo insan bi rahat yatak arıyo :) süpermarketler iyidir çok güzel sandvicler yapabilrsin. alkol kullanıyosan iyi bi fırsat :) italyadan başlıyosun kuzeye göre çok daha ucuz bi yer o yüzden bence orada güzel harca hollandada falan kastır birazcık. ehem şimdilik bunlar geldi aklıma başka bi sorun varsa cevaplamaya şçalışırım. ha bi de iyi eğlenceler :)


  • damla cikolata  (31.05.14 13:53:25) 
Nakito çıkarttım, evet. 600 euro attım içine. Yanıma da biraz alacağım, bakalım neler olacak =] Viyana pek ilgimi çekmiyor ama düşüneceğim. Varsa şehir tavsiyeniz ya da başka güzel olur. Bu arada 45 gün kadar sürecek bu rota.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (31.05.14 15:08:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.