Açıköğretim okuyan arkadaşlar ya da okumayanlar soru üzerinden mi yoksa?

Merhaba arkadaşlar ,

Finallere 8 gün kaldı . Yaklaşık bir aydır ders çalışmaya çalışıyorum tüm kitapları okudum ( çok fazla verimli olduğunu söylemem) not çıkardım ama sadece bir dersin Uluslararası sosyal Politikalar dersinin notlarını çıkarmadım ve çok sağlıklı okuduğum da söylenemez ..

Gelir Dağılımı ve Yoksulluk dersinin de bir ünitesine ait not çıkarmadım bu iki dersten çok fazla anlamadım diğer yandan kalmakta istemiyorum..

Sizce bu 8 gün içinde ne yapayım ?

Konuları tekrar mı okumalıyım yoksa sorular üzerinden mi çalışma yürüteyim ne yapayım?

Dip not: İçimde çalışma isteği yok 4-5 gündür :(

Yardımcı kitapların sorularını çöz bol bol.

  • Godless  (30.05.14 17:30:24)
Şu an için yardımcı kaynak alacak maddiyata sahip değilim .

  • prinz-frost  (30.05.14 17:38:57)
Kitapsız!! O zaman İnternette geçmiş sınavların sorularını çözebilirsin.Aynı hesap :)

  • Godless  (30.05.14 17:59:55)
Benim bölüme (Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri) ait geçmiş yılların sorularını bulmakta güçlük çekiyorum internet üzerinden çok karışık..

Teşekkürler :)
  • prinz-frost  (30.05.14 18:02:46)