Tester Parfüm Satışı Hk.

Merhaba;

Her tarafta sürekli tester parfümü satan internet siteleri, instagram ve facebook hesapları vs. görmekteyim, öğrenmek istediğim şey, bu işin aslı astarı var mıdır? Varsa bu ürünleri nereden ve nasıl temin ediyorlar, gerçekten tester ürünlerse ben de bu işe girmeyi düşünebilirim, çünkü Tom Ford Oud Noir parfümünü 94 TL'ye satabiliyorlarsa ya gerçek değildir, ya da çok ucuza mal ediyorlar diye düşündüm.

Bir yardım edebilirseniz sevinirim, işe girdiğime değer mi?

burda defalarca yazdim, tester parfüm diye satilanlar %99 sahtedir.

tester parfümler üreticiden, satis yapilacak yere belirli sayida gönderilir ve fazlaca kontrol noktasi vardir, yani tester olarak gönderilen parfümlerin satisi neredeyse imkansizdir.

testerlarin bazilari markasiz siselenir ama bunun oranida cok azdir. elbette bu parfüme ve o batch deki duruma bagli.

prestij markasi olan parfümlerin testerlarinin büyük cogunlugu kendi siselerinde tester olarak gönderilir, aslinda tester da degil, tester olsun diye fazladan parfüm yollanir.

birde tester denen aslinda parfümün kendisidir, yani seyreltmek, efendim tam tersi intensiv hale getirmek filan diye bir sey söz konusu degil. parfümün orjinali neyse o konur tester olarakda. efendim seyreltilir filan der bazilari, bunun asli astari yoktur.
  • serabetan  (30.05.14 14:23:36)
sakın...

  • o da olur  (30.05.14 14:25:17)