öss öncesi mastürbasyon?

soru başlıkta gizli aslında.ne yapmak lazım bugünden rahatlamak iyi midir acaba?yoksa çiftleşmeye hazır bir beygir gibi mi girmeli sınava?

o da bir seçenek tabii. rahatlamak için size sınavı düşündürmeyecek şeyler yapmanız gerekir. bol bol müzik dinleyebilirsiniz, arkadaşlarınızla buluşup muhabbet edebilirsiniz, kitap okuyabilirsiniz vs vs..

  • dambil  (13.06.09 16:05:33)
bence beygir gibi girmeyin.

  • surtunme kuvveti  (13.06.09 16:08:22)
daha 1 hafta var:) bugünden demişsiniz de.

  • abtash  (13.06.09 16:10:59)
öss sabahı zaten yapma. sakın. bugün yaparsan da eğer yaptıktan sorna ayı gibi yemek yiyenlerden, tatlıya saldıranlardansan yapma. bir gün önceden değiştirme vücut düzenini. ama ben haftada beş altı yaparım, tek rakibim thy vs diyorsan yap tabi.
rahatlamak istiyorsan deniz kenarına -varsa- inip derin nefes alarak yürü. olmadı müzik falan dinle.

  • sen git ben geliyorum  (13.06.09 16:12:03)
öss yarın =)

  • Lethe  (13.06.09 16:13:38)
@abtash
bi hafta yok sınav yarın :)

  • rurouni  (13.06.09 16:14:20 ~ 16:14:44)
sınavdan bi gün önce en azından rahatlatır ama sınavdan hemen önce yaparsan fazla rahatlamadan konsantrasyon eksikliği çekebilirsin.

  • roadrunner_merlin  (13.06.09 16:19:58)
oha lan sınavın yarın olduğunu da duyurudan öğrendim ben haftaya sanıyodum. koparsın o zaman.

ben de girecek tanıdıkları bi ariyim ayıp olacaktı. duyuru da olmasa ne yapacaktık.
  • abtash  (13.06.09 16:56:05)
orgazm sonrası tatlı bir yorgunluk çöker, rehavet yapar, uyku gelir. o yüzden sabah tavsiye etmem ben.

  • holly golightly  (13.06.09 17:25:25)
@abtash
arama tanıdıkları, ayıp filan olmaz. "hadi hayırlısı, inşallah istediğin yeri kazanırsın" tarzı konuşmalar sınav öncesi pek iyi gelmez :)

  • huleyn  (13.06.09 17:53:34)
21 civarı yapki rahat uyuyasın. Sabah zımba gibi kalkarsın..

  • pichoscosama  (13.06.09 17:55:29)
çıh çıh geç oldu, önceden böyle bir ıkıntınız olduğunu bilseydim geneleve götürürdüm hepinizi.

  • radikalherif  (13.06.09 20:38:12)
@huleyn
aramam gerekliydi, yani pek görüşmediğim ama hatırlamam gereken bi arkadaş, aramasam unuttu olurdu o yüzden aradım, iyi de yapmışım, normalde bana da saçma geliyor. ama bu arkadaşı aramam gerekliydi. neyse.

  • abtash  (15.06.09 10:20:58)