31 mayıs gezi direnişi duvar yazısı önerileri

Herkese merhaba arkadaşlar. 31 mayıstan itibaren direnişin devam ettiği her gün sokaklarda olmayı planlıyorum. İçinizde ukte kalan veya çeşitli nedenlerden dolayı duvara yazmak isteyip yazamadığınız duvar yazıları varsa sizinde izninizle yazmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Fırsatım olursa isteyenlere fotoğrafını çekip atabilirim.

"tayyip diye isim mi olur amın evladı"

  • esas itibariyle  (29.05.14 05:35:29)
düzelti "bazı"

  • exlibris  (29.05.14 06:18:51)
Senin duvarın mı her yer?
Hangi hakla duvarlara yazı yazabiliyorsun ya?
Zaten çapulcuların devrimi anca böyle olur, duvara yazı yazarak... Ama o da sadece taksim e ya da kadıköy e...
Sizi gidi kemalistler sizi...
  • ne nicki be  (29.05.14 08:57:26)
Şunu yaz;

Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!
  • legendary phoenix  (29.05.14 09:09:28)
"Yıl 2014 Hala Kürt düşmanlığı yapan faşist dangalaklar aramızda" yazabilirsin.

  • iki ekmek bir sigara  (29.05.14 09:49:27)
ne nicki be. yine gelmiş. oysa sinirsiz güzel geçiyordu günler.

bence gezi ruhunu taşısan bile duvarlara yazma. gerek yok. tabii tüm bunlar imo.
  • dessy  (29.05.14 09:53:31)