[]

Beşiktaş'ta ucuza çıktı alabileceğim bir yer?

Merhabalar.
Yarın bitirme tezimin üç nüsha çıktısını alacağım ve bunları ciltlettireceğim. Toplamda 300 sayfayı geçiyor. Bizim okuldaki fotokoici sayfa başına 10 kuruş alıyor ve ciltlemek için de 2 lira alıyor. Bir de yarın oldukça kalabalık olur orası.
Beşiktaş merkezde filan daha ucuza çıktı alabileceğim bir yer biliyor musunuz? Biliyorsanız benimle paylaşabilir misiniz?
Teşekkür ederim.

 
ytü içindeki fotokopiciler


  • sunriseee  (28.05.14 22:53:26) 
teknik servis, star fotokopi var benim bildiğim. bir de ozalitçi var onlar da ciltleme yapıyordu. hepsi de birbirine yakın, ışıkların yakınlarında. uğur dersanesi'nin olduğu kaldırım tarafındalar.


  • costa blanca  (28.05.14 23:00:05) 
Selam. Barbaros Bulvarı üzerinde, aşağıda (inerken sol tarafta) Yenidoğan var. Ben bütün civardaki dükkanların açgözlülüğünden tiksinmiştim, sonunda orayı keşfettim ve yıllarca mutlu mesut çalıştık. Ne yazık ki iki yıldır işim düşmüyor. Özlemişim beya.

Çıktıyı fotokopi fiyatına alırlar orda.
  • el yazisi  (28.05.14 23:00:18) 
bildiğim kadarıyla tüm beşiktaş için sayfa başı çıktı 10 kuruş.

öğrencisin aylık akbilin vardır, atla tramvaya beyazıta git. istanbul üni'nin ordakiler 0.4 kuruş civarı alıyordu. kesinlikle yarı yarıya belki daha da ucuza getirirsin. ve ordakiler çok daha fazla yardımcı oluyorlar.

not: ytü'lüyüm :)
  • bodah  (28.05.14 23:32:57) 
emek copy öğrencilere indirim yapıyordu geçen sene. sahile doğru giderken kümelenmiş fotokopicilerin ara sokağında, minik bir dükkan.


  • by the power of grayskull  (29.05.14 13:26:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.