Kos-Bodrum

Gelecek haftaya iş için Kos'a gideceğim. İşim Cumartesi öğlen bitecek ama tatil de olsun az diye Pazar'ın da ben ekledim. Pazar akşamı Bodrum'dan uçağım var 18:00'de. Kos'taki feribotların saatlerine baktım, akşamkilerle gidersem uçağa gecikiyorum; sabahkine binersem bu sefer orada geçirebileceğim tüm günü yemiş ve Bodrum'da elimde bavulla kalmış oluyorum. İnternet üzerinden feribot tarifeleri bu şekilde iken bilet almadan gitsem, orada internette görünmeyen birtakım feribot hizmetleri var mı? Yoksa en iyisi internetten alıp ortada kalmamak mı? Garanti olacaksa, erkenden Bodrum'a gelsem elimde bavulla ne yapabilirim?

(Bu son soruyu daha önce açmışlardı ama belki cevap arttıran olur diye tekrar sordum)

2 kere kos'a gittim deniz yoluyla ve bildiğim kadarıyla yok.

bodrum'da ise otogar'da emanetçiler var, bavulu bırakıp marina'da takılırsın.
  • costa blanca  (28.05.14 23:27:06)