süper güçleriniz olsa

başkalarının iyiliğine mi kullanırsınız yoksa kendi iyiliğinize mi kullanırsınız

önce kendi iyiliğime. sonra başkalarına da yarım ederim.

can yeleğini, gaz maskesini vs. bile önce kendine takacak sonra yanındakini (çocuğu falan) kurtaracaksın :)
  • nawar  (28.05.14 15:15:34)
önce dünyayı düzeltirdim. huzur ve barış ortamını, kimsenin açlıktan ölmemesini sağlardım. hasta olanları iyileştirirdim. sonra da kendime çalışırdım.

  • rock n roll  (28.05.14 15:15:41)
kendimi kahraman gibi hissetmek için başkalarının iyiliğine kullanırım. bir taşla iki kuş.

  • innerbliss  (28.05.14 15:18:52)
kendi iyiliğim için kullanırdım ama ara sıra başkalarına da faydam dokunurdu ya. özellikle nefret ettiğim, zarar vermek istediğim birisi olmadığı sürece kimseye kötülük yapmazdım. her halükarda birilerine faydamız olurdu.

  • pescador  (28.05.14 15:21:49 ~ 15:29:57)
Süper gücümün ne olduğuna bağlı..
Zamanda yolculuk, ışınlanmak falansa kendi yararıma kullanırdım, başka bir şeyse mesela benim işime yaramayacak bir şeyse başkalarına yardım edebilirim ama öyle görev gibi değil, herkese koşamam, mühim mevzulara falan yardım edebilirim..

  • mutekebbir  (28.05.14 15:26:37)
önce kendim, sonra başkaları.

  • seyduna6687  (28.05.14 15:28:10)
bugünün en güzel sorusu bence :D tbr
şimdi önce kendi iyiliğime ama optimum düzeyde değil işte ne bileyim kara listemi falan öldürürüm sonra 31 mayıs'ta alanlara inenlere yardım ederim tomaları denize atarım falan...
special edition: kara listem var evet ama aldıkları nefes zarar hor görmeyin :)
  • gündüz m  (28.05.14 15:31:23 ~ 15:32:17)
canım isterse başkaları için de kullanırdım. ama öyle misyon edinmezdim. önce kendim ve sevdiklerim.

  • sir gawain  (28.05.14 15:51:21)
super kotu olurdum.
kendi adaletimi kendi dunyami kurmaya calisirdim. iyilik ne abi? bu zamana kadar kim degerini bilmiski.

  • cursed  (28.05.14 17:51:56)
ebenize atlardım. marvel ve dc birleşip gelse elimden alamazdı sizleri.

edit: cursed beraber dalalım mı?
  • namus ninjası  (28.05.14 17:58:06 ~ 17:58:31)
kesinlikle başkalarının iyiliği.

süperman olsam mesela. gider istanbul'un altını deler, metro yapardım bir kaç günde her yerde. zeplinler yapar insanlar bindikten sonra o yakadan atar öbür yakadan tutardım 2 sn'de :P

buzullar mı çözülüyor? hemen kuzey kutbuna gider, kutupların anasını bellerdim, buz kristaline çevirirdim her yeri.

orta afrikada dümbelekler kız mı kaçırıyor? ateşler salardım yuvalarına.

pek tabii unutmadan, ilk işim, bu vatanın gördüğü en büyük orospu çocuğunu lazer beam'la yakmak küle çevirmek olurdu.
  • [silinmiş]  (28.05.14 18:13:00)