Ramazanda izlemelik dizi

Selamlar,

Malum onumuz ramazan, arada sirada dizi izleyerek zaman gecireyim diyorum. Hazir elimin altinda hizli internet varken somureyim alemi biraz.

Eglenceli olan, fazla cinsellik barindirmayan neleri izleyeyim? Anime de olabilir.

Su anda indirdiklerim: (Chuck'i izlemistim ama bir kere dahadan zarar gelmez)
30 rock
Chuck
Community
IT Crowd
Its always sunny in phil..
Mad Men
The Office
peep show

Daha once izlediklerim:
HIMYM
TBBT
Dexter
Dead Like Me
House of Cards
One Piece
Supernatural
Pushing Daisies
six feet under
GOT
Da Vinci's Demons
Person of Interest
vs.. vs..

Not: Friends'i begenemedim.
Not2: Misfits'i de begenemedim.
Not3: Ingiliz aksanini cok seviyorum be de biraz kapmak istiyorum, ingiliz aksani kullanilan dizi de olabilir.

the wire
true detective

edit: true detective 8 bölüm şimdilik sezon bitti zaten. ama muhteşem bir sezondu, 1 günde bile bitirirsin.

ha bu arada ingiliz aksanı olayını şimdi gördüm, alakası yok bunların ingiliz aksanıyla.
  • signore  (28.05.14 15:14:45 ~ 19:57:21)
sherlock ingiliz yapımıydı yanlış hatırlamıyorsam, senlik işte. sonra orphan black. house of cards. the americans. the newsroom.

bunlardan önce tabi prison break, mad men, sopranos, house, breaking bad izlenmeli.
  • tescillimarka  (28.05.14 15:19:32)
  • sutlu nescafe  (28.05.14 15:21:02)
the wire'i indiriyorum. true detective daha bu yil baslamis, kac bolumu vardir ki?

house'u indireyim, o da tekrar izlemeyi hakediyor. sherlock'u izledim malesef. house of cards da oyle. sopranos ile breaking bad'i coooook fazla duydum ama hic baslayamadim bir turlu, onlar da bulunsun belki izlerim bu sefer :D digerlerine bakiyorum hemen.

orphan black+
the newsroom+
  • fakyoras  (28.05.14 15:23:05 ~ 15:28:26)
black books *,
that '70s show,
newsradio,
just shoot me,
mongrels *,
come fly with me *

* ingiliz dizileri

edit: nasıl unuttum, doctor who.
  • inheritance  (28.05.14 15:53:53 ~ 16:35:38)
the office ile it's always sunny in philadelphia'yı izlemeden ölmek istemezdim. onun dışında spaced de çok eğlenceli bi ingiliz komedisi.

bir de yenilerden; fargo
  • feykalade  (28.05.14 15:59:44)
workaholics

  • reverse engineer  (28.05.14 16:17:06)
indirdiklerinden kesinlikle the it crowd (ingiliz ve irlanda aksanlarının nadide örnekleri) ve the office. mad men ramazan'a gitmez :))

bunlar dışında en başta önereceklerimden biri extras. bu da komedi dizisi ve ingiliz. araştır.

yine bir ingiliz polisiye dizisi olarak idris elba'nın oynadığı luther.

the wire müthiş dizi ama ingiliz aksanı değil baltimore zencisi aksanı kaparsın.
  • yirmilik dis  (28.05.14 16:18:15)