[]

Düdüklü yok. Nasil pisiririm?

selam,

tarifte malzemeleri koyuyor dudukluye sonra da "pimi ciktiktan sonra 15 dakika daha pisiricez" diyor. ben de sadece kapagi olan bir tencere var. elimdekilerle bu tarifi nasil yapabilirim?

pisirdigi seyler: kusbasi et, su, domates salcasi ve nohut

tesekkurler

 
Eti once haslayin yani diri kalmamisi icin 45-50dk


  • diss0640  (26.05.14 20:10:08) 
nohut varsa ve normal tencerede yapacaksan önce nohutları haşlaman gerekir. hatta bir gece önceden suda bekletip ertesi gün o suyu süzüp nohutlar yumuşayıncaya kadar haşlamalısın.
sonra eti kavurup salçasını ilave edip üstüne su koymalısın.bi 15 dakika sonra etler yumuşayınca haşladığın nohutları koyup pişireceksin.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (26.05.14 20:43:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.