nasıl nokta atışı uzağa tükürülür

Arkadaşlar ben iyi tukuremiyorum. Tek balgam gibi değil de parça parça etrafa saçılıyor. Bunun taktiği nedir ?

tükürme zaten. bu, marifet mi?

  • ben smyrna  (26.05.14 19:55:32)
Sokakta tükurmücem. Kırsal alanda. İnsanlardan uzakta kendimle doğayla baş başa kaldığımda tükürmek için.

  • kelepir  (26.05.14 19:58:15)
yivrançsın! demek ki balgam çıkarmayı bilmiyosun. balgam mermi kimin gidiyo tek parça. hele biraz da üst solunum yolu enfeksiyonun varsa daha şugar olur.

bi de alttaki soruya verdiğin cevapnan, sorduğun bu soru biraz farklı olmuş.
  • compadrito  (26.05.14 19:59:56 ~ 20:01:27)
Bi kere agzinda biriken tukuruk olmayacak, bogazinin dilinin derinliklerinden balgam cekeceksin. Sonra o tukurukle birlestirip top yapacaksin dilinin ucuyla sonrada tukureceksin. Ama tuu diye tukurursen sacilir, daha cok tii gibi tukureceksin. Iyy midem bulandi amk ama yine de tukurmeyi bil yaris falan yapilirsa boynun bukuk bakma

  • cometome  (26.05.14 20:13:00)
duyurunun boku çıktı.

  • zam sampiyonu domates  (26.05.14 20:50:55)
Duyuruyu sizden öğrenecek değiliz. Burdan yetkililere sesleniyorum ve göreve davet ediyorum. Yukarıdaki cevap niye silinmiyor acaba.

  • kelepir  (26.05.14 20:53:26)
Once cevap vereyim. Disinin arasindan tukuruluyo demisti arkadasim.

Meraktan soruyorum.
Neden tukureceksin? Ben yillardir hic tukurmedim. Merak ediyorum tukurme ihtiyaci hissedenleride. Eksikmisim gibi geliyor.

Lisede bir cocuk cok uzaga tukururdu. Bende merak edip denedim ceneme filan bulastirmistim.

Yakin zamanda da esnerken bir arada agzima kara sinek carpti sahi. O zamanda telasla denedim. ceneme bulasti akti dusmedi bide..

Ama lisedeyken arkadasa sormustum. Disinin ordan dilinle tcik diye carptirip yapcan diye tarif etmisti. Yapamamistim ben ama. Bol sans.
  • ibomiu  (26.05.14 20:56:55)