[]

kaba ne koymali?

Sorunun basligi pek olmadi ama idare ediverin.

Bir ogrencimle yaprak muhabbeti yaptiktan sonra bir gun bana yaprak sarmasi yapip getirmis. Simdi ben onun kabini geri verecegim üzerinden de baya zaman gecti ama hani kap bos verilmez icine bir seyler koymak lazim ya, ne koymali ne yapmali?

Bir fikir verseniz cok sevinirdim.

 
Yiyecek değil de, yanında kitap falan verebilirsiniz sanki?


  • iste o kavunici balik  (26.05.14 15:05:29) 
kurabiye


  • 1tam1ayran  (26.05.14 15:22:22) 
kendinizin yapabildiği bir şey en güzeli.

eğer yapamıyorsanız veya vaktiniz yoksa özelliği olan herhangi bir şey (memleketten peynir geldi, çok süper organik bal geldi)

o da olmuyorsa çarşı işi baklava, kuru pasta vs. dün sorsaydınız kandil simidi derdim. ama bugün kandil simidi koymak "dünden kalanları iteliyor" gibi olur.
  • kibritsuyu  (26.05.14 15:28:59) 
kek


  • nolmus yani  (26.05.14 15:29:04) 
Mercimek köftesi


  • icomefromanatolia  (26.05.14 17:32:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.