apple sleep/wake replacement program

bu program kapsamında cihazını değiştiren var mı?

zorlu centerda kapsama giriyorsa tuşu değil de direk cihazı swap cihazla değiştiriyorlarmış. kozmetik durumu ne olursa olsun. benim iphone'da 2 seneye yaklaşı kozmetik problemleri var, şu kapsama da giriyor, gidip değiştireyim dedim. yapan var mı?

ssl.apple.com

arkadaşımın arkadaşı sıfır cihaz aldı. Refurbished olarakta vermiyorlar sıfır veriyorlarmış

  • Sskywalkeremre  (26.05.14 12:51:52)
iyi bari gidip şansımı deniyim, bu cumaya randevu var. buraya cevap olarak yazarım durumu.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.05.14 12:55:46)
aynen degistirirler. tr'de tamir etme ekibi falan yok cunku direkt kutusunda yeni veriyorlar.

  • hjarteblod  (26.05.14 14:54:23)
dün gittim apple store'a sonuçları yazıyorum.

artık sleep tuşundan dolayı değişim yapmıyorlar, appledan uyarı almışlar, apple sağlam telefonları eline alınca bu ne amk niye değiştirdiniz bunları diye fırçalamış bunları. bitane toolumuz var onunla bsaıyoruz her tarafına bir kez bile tutukluk yaparsa değiştiriyoruz dedi eleman. benimki sapasağlamdı tabi. bu sebepten ötürü değiştirmediler.

bataryası kötü gidiyordu telefonun, extended testler falan yaptı batarya için, değerler normal gözükmesine rağmen 10 dakikada %10dan fazla azalma oldu şarjda, bu sebepten ötürü batarya değişim yazdı, 1 saat sonra gel dedi. 1 saat sonra gittim. sana bi sürprizim var senin telefonu değiştirdiler dedi.

telefon değişmiş oldu fakat sleep tuşundan ötürü değil.

not: genel bilgilendirme olduğu için tik atıyorum.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.05.14 16:56:05 ~ 16:56:22)