[]

Viski hakkinda 4 soru

selam,

a) 30 euro'nun uzerinde single malt bulunabiliyor. bu durumda 30 euro'dan pahali blend almak aptallik (asiri luks duskunlugu) midir, tercih meselesi midir?

b) 30 euro altinda en iyi blend?

c) 100 euro altindaki en iyi blend?

d) 100 euro altindaki en iyi single malt?

tesekkurler

 
blended viski sirf daha ucuz oldugu icin uretilmiyo. daha farkli tatlara ulasmak icin karistiriliyor. ornegin JW sadece blended uretim yapar ve black label uzeri viskileri oldukca lezzetlidir.

ickilerin lezzeti goreceli oldugu icin b c ve d'ye cevap vermek zor. en azindan ben "en iyi" seklinde kategorize edemem.
  • lamartin  (26.05.14 15:13:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.