Spor

3 aydır spora gidiyorum, programım şu şekilde. 1'ler bi gittiğimde 2 ve 3 de aynı şekilde. Son karın kısmı ise haliyle her gittiğimde. Haftada 3 gün gidiyorum, protein tozu yok.

Yememe ve içmeme pek dikkat etmiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Diyet tavsiyesi bile alabilirim. Kilo sorunum yok yğ oranım %7-8. Kol omuz vs gelişmeden memnunum ama karın sıkıntı.

imgur.com

edit: karın sıkıntı derken karnı eritemiyorum çok hafif göbek var ama ben six pack e doğru yola çıkmak istiyorum

öğün başı vücut 30-35 gram protein sindirebiliyor diye biliyorum. fazlası böbreğe işkence. ona da dikakt.

  • reavelyn  (25.05.14 20:58:05)
100 gram tavuk etinde aşağı yukarı 25 gram protein var. birini duştan hemen sonra çak o kesin. ötekini de 2-3 saat sonra. sporu kaçta yaptığına göre de değişir tabi.

  • reavelyn  (25.05.14 21:13:05)