beş yıl oldu

aynı evde yasıyoruz ve gittikçe monotonlaşan bir ilişki. yani heyecan falan değil mesele. şunu yap bunu yap da sosyalleş falan da değil. ne biliyim anlamıyorum neydik ne olduk diyorum. mutsuz mutsuz surat asık oturuyor sabahtan beri. bu durum son bir kaç aydır sıklaşmaya başladı. ne oldu diyorum, üstüne alınma falan diyor. neyiz biz çıldıracam sinirden. onu öpmek bile eskisi gibi değil artık, hep mi böyle oluyor? her ilişkinin bugünlerde yüzleşmiş bulunduğum hazin sonu bu mudur? az önce ilerde düşlediğim hayat böyle bir hayat değil dedim, aynen benim de öyle dedi. ne yapmalı? sinema falan zart zurt demeyin lütfen. bu tür uzun süreli ilişki içinde bulunmuş veyahut bulunanlar fikir verirlerse memnun olurum. evli falan da olur. yaşım 23, erkek tarafıyım.

şimdiden eyvallah duyuru sakinleri.

erken yaşlarda bu kadar ciddileştirince işleri öyle oluyor işte. daha bi şey çıkacağını sanmıyorum o ilişkiden.

  • tescillimarka  (25.05.14 19:20:46)
paran varsa, değişik bir tatil planı yapacaksınız. 5 yıldızlı otel tatilinden bahsetmiyorum, daha farklı bir tatil. tam nelerden hoşlanırsınz bilmediğim için konuyu pek açmadım

  • kamera motor  (25.05.14 19:21:04)
zamanınızın hepsini beraber geçirmeyin, tatil fikri iyi ama beraber değil, ayrı ayrı yerlere ayrı zamanlar da gidin, özlem çekin azıcık. eğer tatil olmaz diyorsan bi annenin evine git 15 gün yada arkadaşında kal mümkünse o dönemde telefonda çok uzatmadan günde bir kere konuşun falan. kısaca; özleyin birbirinizi.

  • selam  (25.05.14 23:32:57)
olay bitmiş. aranızda çözülmesi imkansıza yakın bi sorun olmadıysa, olay kendiliğinden bu noktaya geldiyse tatil, sinema vs. hiçbi şey kar etmez.

  • rocka rolla  (26.05.14 19:15:28)
dükkanı kapatacan hacı, sizin ayrılmanız lazım artık.

  • siradisi00  (27.05.14 22:15:55)
birbirinizden uzaklaşın bence bir süre. ayrılık değil ama farklı arkadaşlarla takılarak, bir süre çok az görüşerek deneyin. özlüyorsanız umut var demektir.

  • strangerinhere  (27.05.14 22:26:00)
ayrı yaşayın ilişki düzelir.

  • matematik koyu  (31.05.14 12:01:21)