ekşifink nedir?

nedir? nasıl kullanılır? diye bir butonu var ama bi işe yaramıyor yani kendini gizliyor ben anlamadım ne işe yaradığını üye olmaya da korktum biri bana yol göstersin elimden tutsun istiyorum;=)

korkulucak bişi yok korkma! :) Fink sozlukte gordugun entryleri kaydetmeni sağlayan bir fasilite once mozillana greasemonkey yukluyosun sora eksifink in eklentisini sora entrylerin altında kaydet butonu cıkıyo beğendiklerini ileride okumak/kullanmak icin saklayabiliyorsun

  • vaevictis  (12.06.09 15:21:50)
firefox kur.
greasemonkey eklentisini kur.
ekşifink scriptini kur. entrylerin altında kaydet diye bir buton çıkacak.
beğendiğin entry'de bas ona, acıma. ekşifink kaydetsin senin için.
bir de account alırsan sitesinden senden başkası göremez kaydettiğin entryleri, öteki türlü herkese açık oluyordu yanlış hatırlamıyorsam ya da değişmediyse.
  • electropie  (12.06.09 15:31:00)
peki benim beğenip sakladığım o entryleri başkaları da görebiliyor mu? (garantili cvp isterem) ;)
entry bir şekilde silinirse (gg, kendi kendine vs..)finkte de silinir mi?

  • neira  (12.06.09 15:31:18 ~ 15:32:21)
len ctrl c- ctrl v notepad üçlüsünü kullan =)

  • atrin  (12.06.09 16:40:10)
öyle yapıorum ama bazen üşeniyom ne edem:)

  • neira  (12.06.09 16:55:10)
senın sakladıgın entry leri baskaları gormuyor.

  • bryan fury  (12.06.09 17:51:41)