samsung s5 alınır mı?

S2 kullanıcısıyım. Sizce s5 alınmalı mı yoksa lg g3 beklenmeli mi?

ikisi arasında kaldıysan s5.

  • yapma volkan  (24.05.14 22:40:54)
samsung pişmanlıktır.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (24.05.14 22:47:08)
s4 ve general mobile discovery kullaniyorum. discovery diyorum. sen düsün.

s4 s5 cok güzel telefonlar da samsungun verdigi update hizmeti sacmalik. adamlar bozan update yapti, su an touchwiz crash olup duruyor. ha ama bataryada sorun oldu, aldigim yer olmaz dedi, samsung ytkili servise gittim, aninda alip tamire götürdüler, (hem de ücretsiz sorgu sualsiz, faturasiz) iki güne geri aldim. cillop gibi. ama yazilimsal olarak alip bi rom bisi kurmak bisi yapmak lazim. touchwizle yasanmaz.

aslinda s5 görünüm olarak farkli bir göz atmak lazim böyle konusuyorum ama. varsa google play editionlara yönelin. temizdir.
  • wiillii  (24.05.14 22:56:00 ~ 22:56:41)
ARkadaşlar cihazı alırsam zaten root edip custom rom yükleyeceğim. Açıkçası biraz kararsız kaldım.

  • Kresto  (24.05.14 23:03:43)
custom rom için en iyi destek genelde samsungda oluyor sanırım. s2 için hala custom rom çıkarıyorlar ben telefona kurmaktan sıkıldım adamlar hala güncelliyorlar

  • argent dawn  (24.05.14 23:29:28)
z2 al. (ayrıca s2 iyi ya)

  • diss0640  (25.05.14 00:10:13 ~ 00:10:43)
touchwiz boktan bi launcher. bunu herkes kabul ediyor hakli olarak ama bu samsunglarin kotu telefon oldugu anlamina gelmiyor. touchwiz yerine kullanilabilecek tas bi bisuru launcher var tek sikinti toucwiz ise.
dis kasanin kalitesizligi derseniz eyvallah gercekten plastikle olacak is degil.

  • battal gemalmaz  (25.05.14 00:23:20)
@diss0640

hocam s2'nin kamerası pert oldu artık ram de yetmiyor uygulamalar için. Z2'yi inceledim ama sanal tuşları pek hoşuma gitmedi açıkçası. Samsung fanlarının custom rom desteği de çok fazla olunca gönlüm Samsung'tan yana açıkçası.
  • Kresto  (25.05.14 00:23:54)
elin hamaratsa ebayden 3 dolara kamerayı alır 10dkda takarsın hocam.

  • argent dawn  (25.05.14 00:46:21)
@argent dawn

hiç beceremem o işleri :)
  • Kresto  (25.05.14 00:52:40)
@kresto note 3 alınır bence onun yerine daha uygun

  • diss0640  (25.05.14 01:08:40)
o zaman al parçayı telefon servisinde taktır =) s2 candır bozulana kadar kullanacağım böyle giderse. s5 çıkana kadar bozulur diyordum s6yı da göreceğiz herhalde=)

  • argent dawn  (25.05.14 01:23:13)
Xperia Z'yi yakından görme, kullanma şansım oldu(kendim de pek memnun olmadığım bir Xierpa modeli kullanıyorum) gayet güzel bir alet. Büyüklüğü dert olmayacaksa (ki s5'le, g3'le çok bir boyut farkı yok sanırım) z2'yi beklemenizi tavsiye edebilirim Sony'e güvenerek :)

  • sevgikusunkanadinda  (25.05.14 01:40:13)
Öyle hiç bir markanın bağımlısı yada savunucusu olmam ama yerden yere vurulan S4'ün bir kullancısı olarak inanılmaz memnunum telefonumdan. Batarya şişmesi yaşadım, aynı gün içinde teslim ettiler. Teknik servisini de çok kötülüyorlar ama sadece batarya değişimi için bile ilgi ile sorunumu çözmeye çalıştılar. Neyse sözüm teknik destek anlamında Samsung en iyiler arasında. Bir de telefonuna salak saçma bir sürü uygulama yükleyip, yükledikleri uygulamaların yüzünden yaşadıkları sorunları Samsung'a bağlayanları ayrı tutarsam, çevremde S4 ve S5 kullanan herkes memnun telefonundan. Telefonum 6 aylık bir cihaz olmasa S5 alırdım kesin. Hem kaliteli teknik destek hem de öyle itin götüne sokulacak bir tasarıma sahip olmadığını düşündüğümden. Cihazın sağladığı kolaylıklar doğru kullanıldığında LG hiç bir şekilde Samsung'a yetişemez. Sony falan denilmişte ekranından, kullanımından, arayüzünden hatta ve hatta teknik hizmetlerinden hiç memnun olmayan 2-3 arkadaşım var. Hepsi de Samsung'a terfi etti.

  • dumurzade  (25.05.14 02:09:09)