macbooku monitöre bağlamak

selam gençler,

bir monitör aldım markası apple olmayan. dvi/vga girişli ya da çıkışlı her neyse. ben şimdi bunu macbooka bağlamak için nasıl bir kablo alayım? illa apple marka kablo almam lazım mı?

macbookumun thunderbolt girişi var. bir de apple marka monitör var işte ama kablom yok diye kullanmadığımdan bakmamışım girişine çıkışına. almışken mesela ona da uysa, bir de aynı kabloyla macbooku okullarda falan olan projecktörlere bağlayabilsem ne de güzel olur di mi?

çok şey mi istiyorum?

dönüştürücü alman gerekiyor, urun.gittigidiyor.com şu tarz bir şey işini görür, ben grey aldım yazıcıoğlundan, gg'den böyle bir şey almışlığım da var ikiside sıkıntı yaratmadı.

  • Celestial  (24.05.14 21:01:52)