[]

ankara soruları

Pazartesi günü 1 geceliğine ankaraya gidecem lakin bazı sorularım var.

1-) Otelim tunalı hilmide olacak, hava alanından tunalı hilmiye nasıl ulaşım sağlayayım?

Ben havaşla merkeze kadar gelip oradan taksi falan yaparım diyordum. Ama arkadaşım, havaş ulustan kalkıyor orası ters nokta, hava alanından aştiye git, oradan ankaraya bin, kızılayda in otele yürü dedi.

Daha mantıklı çözüm var mı? Gittiğim şekilde dönmeyi düşünüyorum bir de (dönüş uçağım öğlen 12'de)

2-) Pazartesi akşamı için, gidilecek bar tavsiyeleriniz? Pek sakin olur diye düşünüyorum ama yine de sorayım dedim. Geçen barlar caddesi diye bi yere gitmiştim (sakarya caddesi dedi bir arkadaşım ama emin değilim).

Kısaca nerelere gitmeli? nerede hayat vardır vs.

3-) Otel seçiminde kararsız kaldım. Bookingden baktım, tunalı hotel güzele benziyor, onun yanı sıra eyüboğlu hotel var (evlilik cüzdansız çiftleri ağarlamıyor diye kıl oldum sebepsiz yere), demora ve class hotel var bi de. Fiyatlar 150 den başlayıp 200 e kadar gidiyor.

hotel tunalı kafama yattı ama azıcık daha aşağı yürüyecem, olm orayı siktir et şu otel daha güzel diyebileceğiniz bir yer var mı?

öbdüm

 
demorayı arkadasım sevmişti yeni bir otel..


  • omonia  (24.05.14 20:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.