ucuz ama etkili acnelyse gibi ilaç

Bu merhemlerin ne kadar ucuzsa o kadar etkili olduğunu keşfettim. 6-7 liralık dandik ambalajlı merdiven altı imalat gibi duran acnelyse çok iyi mesela. Sivilce, yara izi gibi yüzdeki kızarıkları geçirecek bildiğiniz krem var mı ?

acnelyse gerçekten çok riskli bir ilaç. doktor yazmadıkça kullanmayın öyle bir yanma kararma yapıyor ki (incecik sürseniz bile) sonra geri dönüşü yok çok ağlarsınız.
sivilce konusu farklı bir konu. uzmana danışın.
biraz paraya kıyın bioderma ürünlerini kullanın. buna ek olarak cilt onarıcı Cicaplast var La Roche-Posay'in.

edit: hıhı sürün sürün başta ben de iyi geliyor sanıyordum
  • female demon  (24.05.14 12:04:48 ~ 13:49:03)
kac merhemi, kac farkli kiside, kac zaman denediniz? deli olmayin. acnelyse ile muhtesem yaniklara sebep olabilirsiniz.

akne icin avene-triacneal, yara izi icin madecassol deneyebilirsiniz.
  • o da olur  (24.05.14 12:10:56)
2 günde 1 kez akşam çok ince sürünce bir şey olmuyor acnelyse. Sivilceler geçti. Ama izler var onlar için de ilaç arıyorum.

  • kelepir  (24.05.14 12:47:02)
izler için expigment, gece sürülüyor.

  • fallopian  (25.05.14 00:02:50)