Nerede nasıl tanışarak sevgili olunuyor ?

Full erkek ortamında olduğunuzu düşünün.Bir kızla nerede tanışırsınız ?

Sözlük ya da duyuru zirvelerini kovalayabilirsin.

  • Lola90  (23.05.14 22:10:24)
supermarkette, barda, kafede, sokakta. bakma boyle konustuguma yaptigimdan degil. isteyen yapar onu demeye calisiyorum.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (23.05.14 22:10:47)
  • sanal hayvan  (23.05.14 22:11:37)
Kitabevinde bile tanisiliyo

  • Idonthaveausername  (23.05.14 22:11:40)
full erkek ortamında olduğumuzu düşünürsek cipsten falan çıkması lazım anca.

  • pescador  (23.05.14 22:11:58)
  • [silinmiş]  (23.05.14 22:22:29)
Demek ki önce ortamını değiştireceksin ;)

  • 386 dx  (23.05.14 22:25:33)
@chonsfe +1

  • kugsel adam  (23.05.14 22:26:50)
burda böyle duyurular yazarak olmuyor. öncelikle onu öğren.

  • mea maxima culpa  (23.05.14 22:32:51)
@mea öğrenmek için soruyoruz. Sende böyle denyo cevaplar vermemeyi öğren

  • Leporidae  (23.05.14 22:38:51)
valla sen bu ortamla anca rüyanda tanışırsın kanka

  • Sskywalkeremre  (23.05.14 22:38:57)
özgüvenin varsa, partiler, eğer öğrenciysen böyle koç, sabancı, özyeğin'in düzenlediği partiler, katılım çok olur.
özgüvenin azsa, konuşmaktan çekiniyorsan tinder tarzı uygulamalar var, onlardan faydalanabilirsin. (gerçi tam sevgili işi olur mu bilmiyorum)

  • dogyman  (23.05.14 22:39:35)
burda çok faydalı bir çalışma var.

seyret mutlaka :)

www.youtube.com
  • mea maxima culpa  (23.05.14 22:45:55)
full erkek ortamında takılman nadir de olsa -tek başına- kitap almaya gitmeyeceğin anlamına gelmiyor mesela. yahut tek başına kahve içmeye gitmeyeceğin anlamına gelmiyor.

ben hiç -özellikle- kovalamadığım halde bu yollarla tanışabiliyorum. yalnız rol yapmadan tanışıyorum ben. rol yapanlara da saygı duyuyorum orası ayrı. adamlar bir idea uğruna savaşıyor ne olsa. :)

d&r'a gidiyorum. alıyordum bir kitabı. oturup göz gezdiriyorum. o sırada etrafta kızlar dolaşıyor. bir de senden elanktırik alırlarsa (çok iyi gözlemciyimdir ve bunu iyi kullanırım) etrafındaki kitaplara bakıyorlar özellikle. sen de bu bu bu böyledir, şu şu şu şöyledir diyorsun. bunu okudum, beğenmedim, size şunu tavsiye ederim vs. diyorsun. konu konuyu açıyor, sohbeti ilerletiyorsun. sizle bu kitapları takas yapabiliriz diyorsun. telefon vs. alınıyor. ama dediğim gibi, benim amacım hiçbir zaman gideyim de "kız ayarlayayım" olmadı. spontan gelişti olaylar. sende işe yaramayabilir.
  • papillon7  (24.05.14 00:52:20)
planlayarak olmaz bu is. plan yapma plan :)
bu isin kaderinde fitratinda bu var, aramadigin zaman o gelip seni bulur.

  • fleshbloodmore  (27.05.14 11:44:02)
kız arkadaşı olan erkek arkadaşlarına söyle. kızların portföylerinde genelde birileri olur.

  • zvonimir  (27.05.14 11:59:42)