Çevrenizde çok kazanan avukat var mı?

Ciddi paralar kazanan avukat var mı çevrenizde? Varsa nerede eğitim almış bu insanlar, ne yapmışlar bu paralar için?

benim halaoglu var. her davaya giriyor. yalan dolan kazanıyor. vw cc kullanıyor. evi var. 5-6 yıllık avukat.

  • omer gibi  (23.05.14 14:43:36)
en çok kazanan avukatlardan bazıları tax attorney diye geçer. amk evlatları, kanımızı iliğimizi aldınız yeter :)

  • [silinmiş]  (23.05.14 14:51:58)
çalışan her avukat çevresine ve ortamına göre iyi kazanır.

  • anti silence  (23.05.14 14:53:57)
kariyerin başında da en iyi kazananları soruyorsan genelde koç hukuk'tan mezun olup dünyaca bilindik şirketlere girebilenler.

  • md hus  (23.05.14 14:57:44)
Cok kazanmak, ciddi para bunlar nedir once bunu bize bir anlatman lazim.

  • f_d  (23.05.14 15:11:34)
kendi büron varsa çok kazanırsın birinin yanında çalışırsan az kazanırsın. ilk 2-3 yıl ana-baba- akraba yoksa bürosu olan avukat,başkasının yanında çalışırsın, 1000-1500 maaşla. bir portföy edinip büronun kirasını çıkarabilecek hale gelince iyi kazanıyorlar genelde. iyi dediğim öyle rıza sarraf gibi değil de, 10-15 binlik gelirleri olabiliyor.

  • alice practice  (23.05.14 15:37:42)
Sadece iki kişi tanıyorum iyi kazanan.

Diğerleri sürünüyor bildiğim kadarıyla.
  • istenmeyen evlat  (23.05.14 15:41:11)
var. cemaat çevresi olduğu için büyük şirketlerin davalarına bakıyor.

  • defansif orta saha  (23.05.14 15:57:23)