Badana yaptım, tiner kokusu var, misafir gelecek.

Bu kokuyu bir an önce yok etmem lazım. Akşam 9 gibi misafirlerim gelecek ve ev şu an zehir gibi tiner ve boya kokuyor.

Bu kokuyu yok edecek herhangi bi yöntem var mı? Kapılar camlar hep açık ama gitmiyor. :(

Bu arada direk konuya girdim, kusura bakmayın. Naber, nasılsınız?

Hocam ne kadar cam kapi pencere varsa acin

  • diss0640  (23.05.14 13:01:16)
yanlız boya kurumadan kapı pencere açmayın

  • vincenzo  (23.05.14 13:05:08 ~ 13:05:20)
ekşiduyurudan öğrenip uyguladığım bir yöntem;
ben erkek kedi kokusu için uyguladım işe yaradı,
türk kahvesini pişirerek (susuz) yakıyorsun tavada, gezdiriyorsun evin içinde. Ev duman oluyor bayağı, biraz öyle bekledikten sonra istersen havalandırırsın. Evde cadılar bayramı havası keyifli oluyor, heryer sis duman.
  • sadegazoz  (23.05.14 13:15:10)
Solvent uçmana kadar koşucaksın mecbur, bir çaresi yok.
Kahve kokuyu alır normal şartlarda, ama yeni budanayı da griye çevirir.
Rengi riske atmadan kokuyu geçirmenin bir yolu yok yani.
  • brawler  (23.05.14 13:18:01)
Telefon yine içine etmiş cevabın.
Solvent uçana kadar çekeceksin mecbur demeye çalıştım.

  • brawler  (23.05.14 13:19:48)
1- cam pencere acilsin
2- evin muhtelif yerlerine mum yak. bunu bir tarafimdan uydurdum belki havadaki koku molekulleri yanarak bertaraf olur (dikkat edin de havaya ucmayin)
3- misafir yarin gelsin. hem cumartesi
  • exlibris  (23.05.14 13:21:34)
öğreldiğinde ufku iki katına çıkran şeylerde görmüştüm: misafirlikte tuvalete bırakılan kötü kokuyu gidermek için bi tane kibrit yakın, hemen geçer. belki boya kokusu için de işe yarar.

  • bi sey dicem  (23.05.14 14:09:49)
Siyah yağlı boya yaptım. Kahve yaksam etkiler mi acaba? Kurudu boya baya. El sürülüyor.

  • sakingitarist  (23.05.14 14:44:23)
bi şey dicem.

tuvaletteki kokunun ateşle gitmesi, osuruğumuzun yanıcı metan vs içermesinden. o gazı yakınca koku da gidiyor :)

ps: dikkat edin de uçmayın :) osuruğa dik ateşlemeyin.
  • [silinmiş]  (23.05.14 14:49:30)