Cok acil annesiz kedi

Baska duyuru da actim ama donen olmadi. tek ricam birkac gun olsun duyurunun ustte durmasi. Yavrularin annesi kacti, sadece bir yavru kaldi. Hastaydi tedavi ettirdik. Ama surekli anne ariyor, sicak su torbalari, polarlar, saatler hicbiri fayda etmedi. Sut icmesinde tuvaletinde hicbir sorun yok ama uyumuyor. Boynumda kafamda saatlerce geziniyor. 3 gundur uyku uyuyamiyorum, kendimden cok da yavruya uzuluyorum. Surekli bagiriyor. Ozellikle bu donemde bircok anne vardir, en azindan 1-2 haftaligina sut anne bulalim su yavruya. Mama, ekstradan sut ne gerekirse yardim etmeye de hazirim.

ispanyada mısınız?

  • ben smyrna  (22.05.14 23:53:30)
bakirkoy/istanbul

  • la mort heureuse  (22.05.14 23:56:12)
uzakmışsınız.
kedi için (öneri) karanlık ve sessiz ktu yapın. sıcak su torbasına havlu sarın. kutuya kapatın. 2-3 saatte bir uyanır zaten. ama kapalı kutu her zaman işe yarıyor başka bir sorunu yoksa. çok isterdim almayı. 3 kedi büyüttüm aynı şekilde.

  • ben smyrna  (23.05.14 00:11:34)
ben iki emziren kedide denedim sizin elinizdeki kadar yavruyu, kendi yavrularını taşımalarına ramak kaldı, kabul etmediler. ilk 3 gün sizin gibiydim, ayakta uyudum diyebilirim. eksisozluk.com

bir hafta daha sıkın dişinizi, yalnız kalmak istemediğinden öyle yapıyor. Tek yavru bırakmasaymışsınız iyiymiş aslında.(sahiplendirme bazında konuşuyorum, umarım ölmemişlerdir.)

ev botu, içi tüylü kışlık terlik, kalın çorap koyun yattığı yere. içine girecektir. Bir de esaslı tavsiye, birkaç gün giydiğiniz t-shirt, atlet vb bir şey koyun yanına, onun üzerinde yatsın. siz sanacak,rahatlayacaksınız.
  • kaymaktutmayansicaksut  (23.05.14 00:30:30)
benim kedim de bu kadar küçükken benleydi,annesiz.ilk 2 hafta çok korkaktı,ben sürekli yanımda yatırdım biberonla mama vardı.günümün hemen hemen hepsi onunlaydı.sonra canavar gibi oldu.biraz anne şefkati verirsen olur bence.

  • blmnrvs  (23.05.14 00:37:15)