12 yıldır kola ve çay içmiyorum

herkes çok şaşırıyor bu kadar anormal bişey mi la bu ?

herhangi bir sağlık sebebimde yok. kolanın içinde tırnak gibi bişey çıkmıştı, çayın tadıda berbat geliyo

edit ; hayatımda hiç içki ve sigarada içmedim.

olabilir normal ben 30 yıldır hiç içki içmedim.
Gerçekten.

  • basond  (22.05.14 15:56:55)
anormal tabii ki. hani biz türküz. çay içmiyorum denilince anormal geliyor bize.

kola için de yazayım bari: kolayı fast food vb. gıda ürünleri dışında içmiyorum. aslında onlarda da genelde ice tea içiyorum. sinemada patlamış mısır yanında kesin kola ama.
  • nawar  (22.05.14 15:58:23 ~ 16:03:35)
ne kadar güzel. ben çaya ve kolaya dayanamıyorum. ama kolayı içmem artık, tırnak gibi bişey çıktı dedikten sonra. çayı da şekersiz içiyorum zaten. su, bitki çayı, süt, ayran iç. aslında bunlar dışında bir şey içmemek lazım. içki içmişliğim var ama sigara hiç içmedim. nefret ediyorum zaten.

  • rock n roll  (22.05.14 16:00:00 ~ 16:02:48)
bana da anormal geliyor, ben de kola içmiyorum ama bu kola içmeyen halimle bile 5-6 ayda bir içiyorum yani bir bardak falan. çayı da gömüyorum günde 500 bardak.

  • vedat chili peppers  (22.05.14 16:00:11)
7 yıldır aynısıyım.

  • baldur  (22.05.14 16:01:54)
kola içmemeyi anlarım da çay içmemek garip geldi. hayatta bir zevkten mahrum kalmışsın.

  • sir gawain  (22.05.14 16:02:29)
aynıyız. yalnız değilsin:)

  • geberix  (22.05.14 16:04:04)
Desene ölümsüz oldun sen!

  • ladybug  (22.05.14 16:05:03)
çayı ben de sevmiyorum, kaç yıldır hiç içmediğimi bilmiyorum ama hayatım boyunca hiç sürekli çay içen biri olmadım. en çok içtiğim zamanlarda bile haftada 1-2 belki.

kolayı çok içerdim(günde 2,5-3litre) ama onu da bıraktım, arada cipsle pizzayla ya da hamburgerle vs. içiyorum. ayda 1-2 oluyor o da.

benim de sağlık sebepli değil, tırnak vs. de çıkmadı... öylesine bıraktım.

içkiyi son 3 yılda 2 kere, sigarayı hayatımda 2 tek(4 yıl önce) içtim.
  • ucan spagetticanavari  (22.05.14 16:06:09 ~ 16:10:58)
Ben de askere gidene kadar hiç çay içmemiştim; ilk çayımı askerde içtim şimdi günde birkaç bardak içiyorum. Yalnız sütlü içmeyince mideme dokunuyor. Kolayı da son 5 senedir hiç içmiyorum. Hayatımda hiç sigara da içmedim ama kimse inanmıyor; hiç mi içmedin diye soruyorlar. Hiç içmedim diyorum, hiç mi diyorlar yine. Normal yani içmemen kaygılanma.

  • angelus  (22.05.14 16:08:12)
30 senedir kolayı sadece iskender yediğimde hatırlarım..

  • jamswety  (22.05.14 16:12:56)
son 5 yılımda içtiğim kolayı suya oranlarsak 10:1 falandır. tercih meselesi.

ben nasıl yaşıyorum ben de bilmiyorum, sormayın.
  • ozzpwnz  (22.05.14 16:15:16)
aferin çok büyük iş başarmışsın, helal olsun tebrikler. sağlık bakanlığına git plaket versinler sana.

  • baba jo  (22.05.14 16:17:38)
mmm tanışmak isterim:)

çok sıvı tüketen, başka hiçbir şeyde olmadığı kadar tüketim çılgınımsı, yeni çıkan içecekleri, yok armut suyu, organik sıkma kavun bilmem ne denemekten hoşlanan biri olarak merak ettim. neler içiyorsun?
  • dirmit  (22.05.14 16:18:37)
Normal ne olacak ki..

Kola zaten eski kola değil :) gazını azalttılar bende artık içmiyorum.
Allahtan çayı kendimiz demleyebiliyoruz..
  • redeath  (22.05.14 16:21:25)
Coca cola'dan mi tırnak çıktı?

  • nightswimming  (22.05.14 16:40:43)
okurken ilk tepkim oha demek oldu. valla ben çok şaşırdım.
kola tamam olabilir de 12 yıldır çay içmemek beni cidden çok şaşırttı

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.05.14 16:44:38)