avcılar dan pierre loti ye nasıl gidilir?

Mrb arkadaşlar...
avcılar dan pierre loti ye en zahmetsiz nasıl gidilir? metrobüs galiba yakınından geçyrmuş. neye binip hangi durakta inmem gerek bilen var mı?

"Eyüp sultan camii üzerindeki mezarlığın hemen üzerinde olup yokuş çıkmak zoruyla eyüp üzerinden gidilebileceği gibi, önce edirnekapı'ya yada topkapı'ya gelip oradan Gaziosmanpaşa Pazariçi minibüslerine binilebilir. Arabayla ise Eyüp üzerinden gelerek eyüp sultan camiinin oralarda pazariçine yada Piyer Lotiye nasıl çıkarım diye sorulması yeterli .Zaten eyüp camiini geçtikten hemen sonra yol sağa doğru kıvrılır,sağa doğru kıvrıldıktan biraz sonra yol bir daha sola doğru kıvrılır.Siz sola doğru dönmeyip dümdüz yukarı çıkarsanız (biraz yokuş çıkacaksınız) yokuşun ortalarına doğru sağa dönerek sokak içinden dümdüz giderek piyer lotiye çıkarsınız"

yani metrobüs ile topkapıya gelin :)
  • scr3eam  (11.06.09 20:04:28)
metrobüse binin efendim "ayvansaray" durağında inin.aşağıya doğru feshane civarına gidin(1dk bile değil yürümesi).orda eminönünden kalkan pierre lotiye giden otobüsler var.(şöföre sorabilirsiniz hangisi olduğunu)15 dakikaya pierre lotidesiniz

  • i like dance and i like romance  (11.06.09 22:20:40)