puma, adidas, nike ya da diğerleri

favoriniz hangisi?
bir de harbiden 150 lira verilip bu ayakkabı alınır mı? yıllardır alıyorum ama artık sorgulama vakti geldi ahah:) önceden çok daha kaliteli yaparlardı şimdi saçma sapan bir şeye dönüştü modeller. adam bildiğin lastiği satıyor..önceden deri falandı en azından lan.

ne için kullanacağına bağlı olarak vereceğin fiyat da değişir. önce kullanım amacını belirle sonra model bak bence.

  • rentts  (22.05.14 12:58:43)
günlük bi çift adidasım var. koşu ve tenis için birer tani asics'im var.
günlük kullandığım naykiler çok çabuk dağılıyor genelde onun için tercih etmiyorum.

  • battal gemalmaz  (22.05.14 13:02:51)
normal günlük kullanım. hep puma almışımdır ben. 1-2 kere adidas-nike aldım çok tırt çıkmıştı.

  • Alt4y  (22.05.14 13:06:47)
adidas en iyisi. verilebilir.

  • baldur  (22.05.14 13:18:22)
nedense nike'ı hiç sevemedim. adidasçıydım bir t-mac'i 5 sene giymişliğim vardı. 3-4 senedir reebok dmx max hastasıyım ama 1 sene sonunda tabanları çökebiliyor. bir öncekini 150 civarına falan almıştım boyner indirimleriyle geçen sene aldığım 220 civarıydı o biraz oturdu evet.

  • rabban  (22.05.14 13:21:56)
puma giyiyorum bu aralar ama yağmurda kayıyor ve taban altı desteği yok :/
120 lira civarı bu markaların hepsi, indirimde ve orjinal bulursan al.
bi de dikkat et, taban desteği olsun altında.
  • aithra  (22.05.14 13:22:05)
birkaç istisna hariç hemen hemen hepsi çabuk dağılıyor.

istisna olarak karşılaştığım puma whirlwind'dir. ek olarak tavsiye edebileceğim diesel'dir.
  • zvonimir  (22.05.14 13:29:41)
adidas +1

%50 indirimle 2 adidas almıştım, ne zaman aldığımı hatırlamıyorum bile. hala açılma yırtılma yok ikisinde de.
  • icim urperiyor  (22.05.14 13:32:36)
sadece spor ayakkabı kullanan biri olarak hepsinden var bende.
Adidasın hepsi iyi puma kötü falan gibi bi yorum yapmak çok saçma. Her markanın güzel olan serileri ve dandik olan serileri var. Ben nike/puma/adidas/asics/nb hepsini kullanıyorum şuan, nb hariç hepsinden oldukça memnunum. 150ye bulduysan yine iyi ayrıca :)

  • alaimisema  (22.05.14 13:36:33)
evde dolapta bekleyen adidas, nike, kinetix, onitsuka tiger, dockers vs. ayakkabılarım var ama 1 yıldır lescon giyiyorum. indirimdeyken ucuzundan bi tane alıp deneyeyim dedim (sezon fiyatı da 80 tl yi geçmiyor zaten), o gün bugündür ayağımda, rahatlık konusunda diğer markalarla boy ölçüşür, ufak bi açılma yapsa gidip yenisini alacam ama o da yok ,taş gibi meret.

lescon efsaneymiş de haberim yokmuş. marka fetişi değilseniz bi deneyin.
  • yemrem  (22.05.14 13:46:32)
şuna geçen sene 300 tl vermiştim. modeli sevmiştim. rahatlık açısındanda çok ilerde değil.

www.sporjinal.com
  • fuskiyenin oglu  (22.05.14 14:36:55)