öğretmen dayağı

ilkokul 1e giden yeğenim var.
yazısı kötüymüş diye dayak yemiş bugün.
ilk vukuatı da değil bu d.mbük öğretmen bozuntusunun.
sürekli şikayet ettik, bir telefon nosu var 146 mıydı tam emin değilim aradık ama bişey çıkmadı.
yok mudur bunun şikayet etmenin bir başka yolu ?

biri benim çocuğumu, tanıdığımı bu yüzden dövse o alfabenin her harfini g.tüne sokarım. Ne şikayeti?

  • justinho26  (22.05.14 01:28:33 ~ 01:30:51)
müdüre gideceksiniz. olmadı ilçe milli eğitime gideceksiniz, olmadı il milli eğitime. yazısı çirkin diye çocuk döven öğretmenin hakkı görevden alınmak değil sadece tabi de, neyse.

  • vedat chili peppers  (22.05.14 01:29:22)
yazısı kötü olduğu için dayak yediğinden emin miyiz? ilkokul 1'e giden bir çocuktan bahsediyoruz. nasıl bir dayak? tokatmı? kulak çekme mi? detaylar önemli.

hocanın biri 6-7 yaşındaki bir çocuğu dövecek, benim çocugum olmasına gerek yok, dövecek ve ben şikayet yeri arayacağım. dünyayı dar ederim o kişiye.
  • mahone  (22.05.14 01:30:52)
Yeğenime bir daha dokunursanız savcılığa şikayet edeceğim sizi de. Kasten yaralama diyerekten, kamu görevlisinin sahip bulunduğu nüfuzu kötüye kullanarak kasten yaralaması ağırlaştırıcı nedendir, ceza da arttırılır. Aklı başına gelsin.

  • kaymaktutmayansicaksut  (22.05.14 01:38:12)
Agzini burnu kir eline ver!!! Bak bunu yapmazsan ilerde daha beterini yapar o dumbuk.

  • diss0640  (22.05.14 01:43:15)
onu yapacaz zaten @justinho amaç başka çocukları da dövmesin, ihraç edilsin.

@mahone bende emin olmak için çok sordum ama bu olaylarda hikaye yazmıyor. daha önce bu d.mbük yüzünden başına gelenler birebir çıkmıştı. Dayak mevzusu da, kulağı sağlam çekmiş, kafaya da 2 defa vurmuş.

@vedat o müdürün de....

@kaymaktutmayansicaksut savcılık işi güzel fikir. hatta direk gideyiz yarın savcıya. sonra hesabı biz görürüz.
  • baris daima  (22.05.14 01:44:06 ~ 01:46:52)
ya kusura bakmayın da biri sizin çocuğunuzu dövse bi sik yapamazsınız.

alfabeyi götüne sokandan tut, savcılığa şikayet edene kadar... savcılık da size çalışıyodu mına koyim. hiçbir öğretmen yazısı kötü diye öğrenciyi dövmez. kimbilir ne bok yedi yiğenin. siz görmediğiniz olayı veletlerden dinleyin onlar olduğu gibi aktarıyor çünkü size. bir de "benim çocuğum yapmaz" demeyi unutmayın.

sözde bilinçli ailelersiniz ya mına koyim.
  • ya ben lan neyse  (22.05.14 01:47:04 ~ 01:48:22)
ya ben lan neyse...

  • justinho26  (22.05.14 01:48:27)
Vaktiyle babam ilkokulda bana tokat atan bir hocayı öğretmenler odasına sokmuştu, bilmiyorum. Sonra da müdüre gitti şikayet etti. Bana iyi davranmaya başlamıştı hoca.

Dar ederdimcilere katılıyorum. Babam yaptı diye değil, ben onun somurtmasına dahi tahammül edemiyorum, üstüne gelip biri tokatlayacak.. Bu işler o kadar kolay değil..

146 filan uğraşma müdüründen başlayarak kademe kademe yüksel. Öğrenci dövmek suç.
  • air  (22.05.14 01:48:39)
@ya ben lan neyse

ne diyon la sen? 1. sınıftayken toplama işlemini yapamıyo diye sopayla ağız burun giren öğretmenim vardı lan benim.
  • himmet dayi  (22.05.14 02:20:08)
kucuk cocukların her dediğine inanmamak lazım.

  • partizan  (22.05.14 02:22:05)
Aynen bi öğretmen 6 yaşındaki yeğenimi dövdü çocuk yetim zaten kan beynime sıçradı. Adam ters yapınca ben bunu bi güzel patakladım.

Not: doktorum
  • legendary phoenix  (22.05.14 05:39:23)
savcılık uğraşır uğraşmaz orasını bilmem de sırf bu yüzdense hakkaten dünyayı dar et. okulda yap napcaksan, rezil rüsva olsun tüm arkadaşlarına.

  • nodrap  (22.05.14 07:19:10)
dostum sikayet et olmadi al 2 arkadasini git herifi esek sudan gelinceye kadar dov. cocuklar genelde yalan soylemezler bu tarz konularla ilgili.

  • jangbogo  (22.05.14 07:33:30)